XIII Festiwal im. Jonasza Kofty „Moje Wolności 2019”

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

XIII Festiwal im. Jonasza Kofty „Moje Wolności 2019”.

Stowarzyszenie Warszawska Scena Bardów wspólnie z Centrum Promocji Kultury organizuje XIII Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty „ Moja Wolności” 2019, który odbędzie się 8 i 9 czerwca 2019 roku.

Jak co roku, na Pradze, młodzież i artyści profesjonalni spotykają się, by śpiewać utwory Jonasza Kofty, by prezentować utwory autorskie powstałe w poetyce Patrona Festiwalu. Festiwal, organizowany w czerwcu, jest świętem polskiej piosenki literackiej, które łączy pokolenia na scenie i widowni. Fakt, że uczestnicy konkursu zobligowani są do wykonania minimum jednego utworu Patrona Festiwalu zapewnia stronę literacką Festiwalu na najwyższym poziomie.

Koncert Konkursowy odbędzie się 8 czerwca o godz. 15:00. Wystąpią uczestnicy zakwalifikowani na pierwszym etapie konkursu.

9 czerwca o godz. 17:00, odbędzie się Koncert Finałowy, w którym wystąpią Laureaci, artyści Warszawskiej Sceny Bardów: Piotr Bakal, Krzysztof Daukszewicz, Stanisław Klawe, Marek Majewski, Jerzy Mamcarz oraz Nula Stankiewicz & Janusz Strobel, Stefan Friedmann i Agnieszka Ozon /Złoty Klucz 2018/. Nagrody główne Złoty, Srebrny i Brązowy Klucz 2019, Nagroda ZASP, Nagroda Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Nagroda ZAKR „Kryształowy Kamerton”, zostaną wręczone w czasie Koncertu Finałowego.

8-9 czerwca 2019

Miejsce: Centrum Promocji Kultury Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Podskarbińska 2.
Wydarzenie współfinansowane jest przez m.st. Warszawa Dzielnicę Praga-Południe.

Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.