XII Świąteczny Koncert SGH

Już 18 grudnia 2018 roku Palladium zamieni się w prawdziwe świąteczne królestwo! Nie możecie tego przegapić!

Świąteczny Koncert SGH to największa i najbardziej rozpoznawalna studencka impreza charytatywna w Polsce. 18 grudnia – na finale wydarzenia – wystąpią przed Wami utalentowani artyści z warszawskich uczelni i zaprezentują świąteczne przeboje w niebanalnych aranżacjach. Koncert poprowadzi niezastąpiony Karol Paciorek!

W tym roku środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na rzecz Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie oraz jej projektu „Daj Włos”, mającego na celu pomoc osobom po chemioterapii w odzyskaniu sił. Koncert to świetna okazja, by poczuć klimat i magię Świąt, a jednocześnie wspomóc najbardziej potrzebujących!

Warto wspomnieć, że Świąteczny Koncert SGH to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale również szereg akcji towarzyszących. Wśród nich odnajdziemy m.in.: loterie i licytacje gadżetów, kolacje ze studentami oraz nowość – kolacje mentoringowe z osobami ze świata biznesu, polityki oraz mediów! Wszystkie ww. aukcje przeprowadzane będą na portalu Allegro Charytatywnie. Szczegóły już wkrótce!

Serdecznie zapraszamy także na promujący imprezę Tydzień Świąteczny odbywający się na Auli Spadochronowej SGH oraz w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego w pierwszych dniach grudnia. Będzie to pierwsza okazja do wsparcia Fundacji oraz poznania bliżej naszej inicjatywy.

18 grudnia 2018

Otwarcie bram Palladium: godz: 19:00
Początek Koncertu: godz. 20:00
Przewidywany koniec Koncertu: 22:30 – 23:00

Wstęp WOLNY

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.