X MFFD HumanDOC 2019

X MFFD HumanDOC 2019.

Filmy dokumentalne niczym w soczewce skupiają obraz świata, by w ciągu kilku godzin zabrać widza w nieskrępowaną podróż po najodleglejszych zakątkach globu, w sam środek niesamowitych historii i wreszcie – naszych własnych emocji.

22-24 listopada w Kinotece odbędzie się X edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych #HumanDOC. Będzie to niezwykłe wydarzenie dla fanów kina, bowiem Festiwal #HumanDOC to blisko 30 zaangażowanych społecznie dokumentów – pięknych obrazów, poruszających historii, których siłą jest nieuchronna świadomość realności przedstawianych zdarzeń. Przedstawiamy pięć filmów X edycji MFFD #HumanDOC, które porostu musisz zobaczyć!

Pokazy festiwalowe i spotkania z twórcami, jak co roku, odbywać się będą w Kinotece PKiN. Filmy grać będziemy także w Kuchni Konfliktu oraz Kinie Amondo. W kolejnych dniach także w Staromiejskim Domu Kultury, a od końca listopada Festiwal HumanDOC ruszy w trasę objazdową po całym kraju. Dla zabieganych, jak co roku, przygotowaliśmy wirtualną odsłonę festiwalu – część filmów można będzie zobaczyć bezpłatnie na największej platformie internetowej w kraju – vod.pl

PROGRAM: http://festival.humandoc.pl/program/

http://festival.humandoc.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.