Wystawiajmy się! 2018. Nabór!

Wystawiajmy się! 2018. Nabór!

Instytut Adama Mickiewicza ogłasza otwarty nabór dla projektantów do projektu Wystawiajmy się! W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się projekt w edycji Wystawiajmy się! 2018 został podniesiony limit dofinansowania do 40 tysięcy złotych brutto!

Instytut Adama Mickiewicza, działający pod marką Culture.pl, już po raz piąty ogłasza otwarty nabór dla polskich projektantów, którzy pragną pokazać swoje prace międzynarodowej publiczności. Od 2017 roku zapraszamy do udziału w Wystawiajmy się! także projektantów mody. Moda jest jednym z podstawowych wyznaczników kultury; z jednej strony odzwierciedla tendencje współczesności, szybko reaguje na zmiany i zjawiska społeczne, z drugiej zaś jest nośnikiem tradycji.

Wystaw się! Jak się zgłosić?

Zgłoszenia mogą nadsyłać zarówno doświadczeni, jak i początkujący twórcy, osoby indywidualne oraz grupy projektowe. Projektanci mogą się ubiegać o wsparcie prezentacji na zagranicznych targach, festiwalach i biennale designu i mody, a także w wystawach zbiorowych i indywidualnych organizowanych w muzeach i galeriach za granicą.

Wszystkie otrzymane aplikacje zostaną poddane ocenie merytorycznej przez członków zespołu programu Polska Design Instytutu Adama Mickiewicza oraz ekspertów zewnętrznych.

Procedura zgłoszenia jest prosta: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wstępny kosztorys na stronie internetowej www.iam.pl i wysłać je na adres: WystawSie@iam.pl do dnia 9 lutego 2018 roku do godz. 15.00.

Zgłoszenie równoznacznie jest z zaakceptowaniem regualminu.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 15 lutego 2018 r. na stronie www.iam.pl.

Więcej informacji: https://iam.pl/pl/wystawiajmy-sie-2018

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.