Wyślij wiadomość do ukraińskich uchodźców w Polsce, a Preply przetłumaczy ją na ukraiński

Preply przetłumaczy wiadomość na ukraiński
Preply – globalna platforma do nauki języków – stworzyła specjalną aplikację, umożliwiającą przesyłanie uchodźcom z Ukrainy pełnych ciepła, nadziei i wsparcia wiadomości. Już ponad 5000 wiadomości ze 115 krajów napisanych w 84 językach przetłumaczono na język ukraiński, a część z nich wyświetlono na budynku Warsaw Spire oraz ekranach na Dworcu Centralnym i Hotelu Marriott w zeszły weekend. Wiadomości przesyłane przez mieszkańców z całego świata są wizualizowane na specjalnej interaktywnej mapie w aplikacji Preply.

Reklama
Reklama

Wciąż można wysyłać słowa wsparcia dla Ukraińców w ramach inicjatywy “Wiadomości dla Ukrainy”. Każdy, kto posiada aplikację Preply może dołączyć do akcji i przekazać uchodźcom ciepłe słowo i wsparcie na znak solidarności. Organizatorem akcji jest międzynarodowa platforma do nauki języków obcych, opracowana przez Kirilla Bigaia, Serge’a Lukyanova i Dmytro Voloshyna. Preply łączy ponad 140 000 korepetytorów i metodyków językowych z dziesiątkami tysięcy uczniów z całego świata, oferując najdogodniejsze metody nauki języków obcych.

Wiadomości przesyłane przez mieszkańców z całego świata są wizualizowane na specjalnej  interaktywnej mapie  w aplikacji Preply, która przekłada każdą z nich na język ukraiński. Celem inicjatywy “Wiadomości dla Ukrainy” jest dotarcie do społeczności ukraińskiej z wiadomościami pełnymi wsparcia i nadziei od mieszkańców z całego świata.

Preply - globalna platforma do nauki języków

Reklama
Reklama

Jak wysłać wiadomość?

Każdy, kto chciałby podzielić się ciepłym słowem z ukraińskimi uchodźcami przebywającymi w Polsce może to zrobić za pomocą aplikacji:  Wiadomości na Ukrainę (preply.com)

Wiadomości przetłumaczone na język ukraiński będą wyświetlone na specjalnej stronie internetowej.

Reklama
Reklama

Preply - Dworzec Centralny Warszawa

Kirill Bigai, dyrektor generalny Preply i Ukrainiec z pochodzenia, mówi: “Byłem świadkiem dwóch ukraińskich rewolucji w moim życiu, w których walczono o wolność. Dzisiaj ponownie Ukraińcy bronią swojej wolności i niepodległości narodowej. Zwracam się do wszystkich o to, by wsparli ukraiński naród w tej walce. Niezależnie od tego, czy będzie to pomoc w formie wsparcia dla ukraińskiego kolegi, czy zaprzestanie działalności biznesowej na terenie Rosji, czy przez przekazanie darowizny na rzecz organizacji charytatywnej czy organizacji pozarządowej. Dziś każdy Ukrainiec broni wolności – dla siebie i świata. Dołączcie do nas, wesprzyjcie nas w naszej walce.”

O Preply:

Reklama
Reklama

Preply to aplikacja stworzona w 2013 roku przez Kirilla Bigaia, Serge’a Lukyanova i Dmytro Voloshyna. Jej misją jest kształtowanie przyszłości efektywnego uczenia się języków obcych i nabywania nowych umiejętności. Preply buduje spersonalizowaną przestrzeń do nauki, łącząc 140 000 korepetytorów i metodyków z dziesiątkami tysięcy uczniów z całego świata. Firma zatrudnia 250 pracowników 36 różnych narodowości w biurach zlokalizowanych w Kijowie i Barcelonie.

/materiał zewnętrzny/

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.