Wyjątkowe spektakle familijne w Multikinie

Na grudzień Multikino przygotowało dla małych i dużych widzów dwie wyjątkowe propozycje spektakli familijnych. Tytuły, które urzekły publiczność na całym świecie już w tym tygodniu będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci.

Już w najbliższy czwartek, 12 grudnia o godzinie 18:00 Multikino zaprasza na wspaniały, skrzący się humorem spektakl z The Metropolitan Opera – „Zaczarowany flet”. Przedstawienie z najsłynniejszej sceny operowej świata to świetna propozycja dla całych rodzin – barwne kostiumy, bajkowe libretto, akcenty komediowe i wielkie animowane lalki, poruszane m.in. za pomocą powietrza (flet to przecież instrument dęty…). Odwiedźcie Multikino i zobaczcie, jak potoczą się przygody Księcia Tamino i jego przyjaciela – zabawnego ptasznika Papageno!

„Zaczarowany Flet” zostanie zaprezentowany 12 grudnia o godz. 18:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Olsztyn, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Włocławek, Zabrze.

W najbliższą niedzielę natomiast, 15 grudnia o godz. 16:00, kolejna propozycja familijna – tytuł, na który wielu naszych  widzów i miłośników baletu na całym świecie czeka cały rok: „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Baśniowa historia małej Maszy, która dzięki dobremu sercu i odwadze wyzwala spod czaru księcia zaklętego w dziadka do orzechów, od lat zachwyca publiczność. Ta piękna opowieść fascynuje zarówno najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Miłośnicy klasycznego baletu podziwiają m. in. piękny walc Śnieżynek, walc Kwiatów i popisowe ‘pas de deux’. W opinii wielu „Dziadek do orzechów” to jeden z najpiękniejszych baletów, jakie dotychczas powstały.

Na spektakl, który idealnie dopełnia czas radosnego przedświątecznego oczekiwania zapraszamy już 15 grudnia o godz. 16:00. „Dziadka do orzechów” będzie można zobaczyć w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Zapraszamy na grudniowe spektakle w Multikinie! Bilety już w sprzedaży na www.multikino.pl i w kasach kin.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.