Wybory Miss Egzotica 2019 w Blue City

Wybory Miss Egzotica 2019 w Blue City.

10 lutego 2019 roku w warszawskim Centrum Handlowym Blue City odbędzie się finał wyborów Miss Egzotica 2019. To już IX edycja konkursu, w którym zaprezentują się mieszkające w Polsce piękne przedstawicielki innych krajów.

Projekt Miss Egzotica International jest skierowany do osób mieszkających w Polsce, które pochodzą z obcych krajów, ich rodzice lub jeden z rodziców przybyli do Polski, zamieszkali w Polsce, podjęli pracę, studia, założyli rodziny.

Przesłaniem konkursu jest szerzenie wśród społeczeństwa wiedzy na temat innych krajów, kultur, problemów, mniejszości, przeciwdziałanie dyskryminacji, w szczególności ze względu na kolor skóry, wiek, płeć, światopogląd, pochodzenie czy narodowość.

W 2018 r. egzotyczną Miss została Rumbi Parichi z Zimbabwe. Komu w tym rok przekaże koronę? Będą o nią rywalizowały: Gugu Sibanda – Zimbabwe Cynthia Airuoyo – Nigeria, Mariia Kurylo – Ukraina, Marvel Moyo – Zimbabwe, Belinda Bernard – Tanzania, Srinidhi Bandaru – Indie, Melina Migneau – Francja, Klaudia Trang Ngo Ngoc – Wietnam, Pauline Njoki Ndegwa – Kenya, Diana Kasoro – Polska, Lidia – Kien Anh oraz Maciąg Dang – Wietnam.

Kandydatki na Miss Egzotica 2019 zaprezentowały się już publicznie 26 stycznia 2019 r., w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, gdzie wzięły udział w pokazie mody Andżeliki Chruścińskiej.

Konkurs został odznaczony Medalem Europejskim przyznawanym przez BCC, Europejski Komitet ekonomiczno-społeczny w Brukseli, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz tytułem – ambasador Polskiej Gospodarki.

Organizatorem jest Fundacja Miss Egzotica, która wspiera edukację dzieci, prowadzi promocję Rzeczpospolitej Polskiej, dorobku kulturalnego regionów polskich i społeczności lokalnych w kraju i za granicą.

10 lutego, godz. 18:00

Wstęp na widownię jest bezpłatny, ale miejsca przy stolikach są tylko na zaproszenia.

Zapraszamy na www.bluecity.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.