Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Spotkanie z Magdą Wunsche i Agą Samsel

Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Spotkanie z Magdą Wunsche i Agą Samsel.

Czwarte spotkanie siódmej edycji cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Naszymi gośćmi będą Magda Wunsche i Aga Samsel. Temat wieczoru “Cztery oczy, czyli o pracy w duecie”.

Nasza współpraca, to ciągła wymiana myśli, to proces oparty na wzajemnym uzupełnianiu się.
Spróbujemy przybliżyć Wam w jaki sposób współdziałamy. Jakie są plusy i minusy pracy w duecie? Kto się czym zajmuje?
Będziemy odnosić się do różnych modeli współpracy na przykładzie znanych par ze świata sztuki, architektury, designu czy fotografii.

Magda i Aga to duet kreatywny.
Bliski im jest świat sztuki, tańca, filmu i mody co przekłada się na ich charakterystyczny język wizualny oraz kreatywne koncepcje. Wykorzystują je w fotografiach portretu czy mody, artystycznych projektach fotograficznych, ale także przy tworzeniu filmów i kampanii reklamowych.

Magda Wunsche dorastała w Szwajcarii, gdzie studiowała na kierunku Sztuk Pięknych i Fotografii. Oprócz pracy w duecie Magda tworzy swoje indywidualne artystyczne prace funkcjonujące na rynku sztuki.

Aga Samsel z wykształcenia psycholog społeczny, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała jako stylistka pracując dla magazynów „Elle” i „Twój Styl”, oraz jako producent sesji zdjęciowych i agent.

Prace duetu publikowane były w magazynach takich, jak „Wallpaper”, „L’Officiel Homme”, „Harper’s Bazaar”, „I-D” i innych.
Magda i Aga są laureatkami kilku złotych, srebrnych i brązowych nagród w konkursach Creative Director’s Club, Polish Cannes Lions Representatives, czy Merit Award in GrandFront.

WSTĘP WOLNY


8 maja 2017, godz. 19:00

Miejsce: barStudio w Teatrze Studio, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.