WOŚP 2019: Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii?

Gdzie zdobyć piłkę z autografami piłkarzy Legii?

Halo, halo, czy są tu kibice Legii Warszawa? Jest do zgarnięcia piłka z autografami piłkarzy klubu! Zarząd Transportu Miejskiego i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w aukcji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zarząd Transportu Miejskiego i Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zapraszają do wzięcia udziału w licytacji piłki z autografami piłkarzy Legii Warszawa. Wprawne oko kibica znajdzie na niej podpisy m.in.: Kaspera Hamalainena, Adama Hlouska, Michała Kucharczyka, Arkadiusza Malarza, Chrisa Philippsa i Mateusza Żyro.

Aukcja rozpoczęła się 2 stycznia i potrwa do 16 stycznia. Cena wywoławcza to 300 zł. Aby wziąć udział w licytacji należy wejść na stronę serwisu allegro Charytatywni. Kwota zebrana w trakcie licytacji zostanie w całości przeznaczona na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie serdecznie zaprasza do wspierania 27. Finału WOŚP poprzez eskarbonkę. Pomaganie jest dziecinnie proste, w tym przypadku wystarczą 2 minuty, konto bankowe i dostęp do internetu. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Tegoroczny, już dwudziesty siódmy, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” odbędzie się 13 stycznia. Zebranie podczas niego pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W tego typu placówkach leczone i diagnozowane są najciężej chore dzieci.

źródło: ZTM

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.