Women’s Voices: Przybysz/Kayah/Brodka/Zawiałow/Nosowska

Women’s Voices: Przybysz/Kayah/Brodka/Zawiałow/Nosowska.

Co Jest Grane24 prezentuje nowy projekt muzyczny – „Women’s Voices”, czyli kobiece głosy mają moc.

22 kwietnia 2018

PLAN WYDARZENIA:
16.00 OTWARCIE DRZWI
17.00 – 17.45 Monodram „CO MODNA PANI WIEDZIEĆ POWINNA” – zaprasza Klub Komediowy
18.00 – 18.30 „HARD LOVIN’ WOMAN” – Dokument o Juliette Lewis – zaprasza Red Bull TV
18.40 – 19.10 – Koncert Mery Spolsky
19.15 – 19.30 – Power speech Anny Orłowskiej: „WYGLĄD, A PEWNOŚĆ SIEBIE”
19.30 – 21.00 – Koncert Women’s Voices – kobiece głowy mają moc;

Wiosną i jesienią 2018 roku do wybranych miast Polski zawitają artystki projektu „Women’s Voices”. Pierwszy koncert odbędzie się w niedzielę, 22 kwietnia w Nowy Teatr w Warszawie. 

Wystąpią:
Paulina Przybysz
Kayah
Brodka
Daria Zawiałow
Gościem specjalnym będzie Katarzyna Nosowska
support: Mery Spolsky

„Women’s Voices” to impreza przeznaczona dla tych, którzy cenią pierwszorzędny pop, przebojowy, pełen chwytliwych melodii, ale podszyty mądrymi tekstami. Paulina Przybysz, Kayah, Brodka oraz Daria Zawiałow działalność artystyczną zaczynały w różnych warunkach i okolicznościach. Każda inaczej doświadczała zmieniających się jak w kalejdoskopie wyzwań rynku muzycznego. Każda też w zupełnie inny sposób prowadzi swoją karierę. Kayah współtworzyła polski pop XXI wieku, Brodka udowodniła, że dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy można iść wbrew modom, ale pozostać na szczycie, Daria Zawiałow jest świetnym przykładem, jak talentem i pomysłem na siebie można się przebić w czasach, gdy konkurencja jest arcypotężna. 

To pierwsza edycja „Women’s Voices”, którego dyrektorką artystyczną jest Paulina Przybysz. Aktywna na rynku muzycznym od ponad dekady – teraz firmuje swoją muzykę własnym nazwiskiem i dorosłym głosem mówi o codziennych sprawach kobiet. 

Wszystkie panie mają do opowiedzenia własne fascynujące historie, a towarzyszyć im będzie gość specjalny – Katarzyna Nosowska. 

Każda wokalistka zaśpiewa swoje utwory w nowych, przygotowanych przez Paulinę i jej zespół aranżach, a oprócz tego dziewczyny zaśpiewają wybrane przez Paulina Przybysz covery, które zaprezentują w specjalnym, wspólnym występie. Koncert będzie też wyjątkową okazją do świętowania obchodów stulecia uzyskania przez kobiety praw wyborczych w Polsce. Artystki będą świętować w stylu girl power oraz rozważać, co jeszcze można zrobić, by głos kobiecy był bardziej słyszalny. 

https://www.facebook.com/events/1693949857331167/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.