Wolski Teatr Letni. Spektakl muzyczny „:d:Amore”

Wolski Teatr Letni. Spektakl muzyczny „:d:Amore”.

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie muzyczne w Amfiteatrze WCK. W ramach Wolskiego Teatru Letniego obejrzycie Państwo przedstawienie „d:Amore”.Na scenie pod chmurką wystąpi Nicola Palladini z towarzyszeniem zespołu muzycznego.

AMORE to po włosku MIŁOŚĆ. To również synonim pasji i namiętności.
Spektakl muzyczny „d:Amore” w reżyserii Palladiniego to widowisko, które dowodzi, że o sztuce najlepiej mówi się sztuką. Nierozerwalną częścią składową przedstawienia są wyjątkowe utwory powstałe właśnie w latach 60-tych: Dalidy, Elvisa Presley’a, The Beatles, czy Roberty Flack.

Nicola Palladini słowami piosenek i przy akompaniamencie muzyki granej na żywo – czasem wzruszająco, czasem z przymrużeniem oka – stawia pytaniao to, czym byłby świat gdyby nie miłość.

„d:Amore” to spektakl nie tylko dla zakochanych, bo też nie jest to widowisko jedynie o miłości. To historia o wierze w siebie, w swoje marzenia, o chęci wydostania się z ciasnych reguł, w które wtłacza nas społeczeństwo, o potrzebie wolności i samorealizacji. Akcja rozgrywa się w latach 60 – tych XX wieku, więc poruszana jest w nim nie tylko tematyka miłości ale i wojny w Wietnamie, wolności obyczajowej, rewolucji seksualnej, a nawet strajków ’68. Tłem spektaklu będą wideoprojekcje, które tak sprawdziły się przy poprzedniej produkcji Palladiniego – „Ciao Ciao Bambina”.

Organizator: Wolskie Centrum Kultury

10 czerwca 2017, godz. 18:00

Amfiteatr WCK, ul. Elekcyjna 17

Wstęp wolny

Odnośnik do wydarzenia – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.