Wola Fun Park – strefa sportu w Wola Parku

Wola Fun Park – strefa sportu w Wola Parku.

Zapraszamy do otwartej zimowej strefy sportu Wola Fun Park, gdzie na warszawiaków czekają: profesjonalne lodowisko, tor curlingowy, Mini Snow Park z torem przeszkód do jazdy na desce i snowtubing, czyli śnieżna górka do zjeżdżania na specjalnych oponach.

Wola Fun Park to kontynuacja letnich atrakcji w Parku Ulricha. Zimowa odsłona wydarzenia ma zachęcić mieszkańców stolicy do aktywnego spędzenia wolnego czasu i doskonalenia swoich umiejętności sportowych.

W ramach strefy powstanie profesjonalne lodowisko o powierzchni 240 mkw. W tym roku organizatorzy postawili na lód syntetyczny. Jest on bezpieczniejszy i bardziej ekologiczny, ze względu na brak potrzeby stosowania sztucznych metod schładzania tafli i jej przygotowania do jazdy. Dzięki tej technologii funkcjonowanie lodowiska nie jest uzależnione od temperatury i warunków panujących na zewnątrz.

Dla osoby, które szczególnie cenią rywalizację sportową przygotowano tor do curlingu, jednego z najciekawszych sportów zespołowych na świecie. Z kolei najmłodsi miłośnicy sportów zimowych mogą odwiedzić Mini Snow Park, z torem przeszkód do jazdy na desce oraz śnieżną górką do zjeżdżania na specjalnych oponach, która będzie alternatywą dla klasycznych sanek.

Wola Fun Park jest kontynuacją idei Summer Campu, podczas którego zachęcaliśmy mieszkańców do poznawania nowych sportów i zdobywania umiejętności. Zależy nam na kontynuowaniu inspirowania naszych gości do aktywnego spędzania czasu wolnego, nawet w mieście. W tej edycji strefy chcemy zachęcać do spróbowania swoich sił w sportach zimowych i umożliwiać doskonałą zabawę całym rodzinom. Mamy nadzieję, że nasza propozycja, podobnie jak letnia odsłona, spodoba się okolicznym mieszkańcom i zimowa strefa sportu będzie chętnie odwiedzana – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

Cennik

Korzystanie z lodowiska jest bezpłatne (z własnym sprzętem)

Wypożyczenie łyżew 10 zł

Ostrzenie łyżew 5 zł

Wypożyczenie kasku  5 zł

Snowtubing 10 zl/ 1 godz.

Minisnowpark 5 zł/ 0,5 godz.

Tor curlingowy 10 zł/ 0,5 godz.

Korzystanie z całej strefy 20 zł/ 1,5 godz.

Strefa Wola Fun Park będzie otwarta do końca lutego 2019 roku w godzinach:

  • Poniedziałek–piątek: 14-21
  • Sobota: 10-22
  • Niedziela: 10-20

Adres: WOLA PARK, ul. Górczewska 124

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.