Wiślany Dzień Dziecka na Statku Panama i Lupinie

Wiślany Dzień Dziecka na Statku Panama i Lupinie
Dzień dziecka na statku Panama

Ahoj mali Piraci i Piratki! Statek Panama i Lupina vel Bason zapraszają na niezapomniany Dzień Dziecka 2024, na wodzie.

W sobotę, 1 czerwca będzie wesoło, miło: rodzinna atmosfera, pyszne gofry, babeczki, lemoniada z bąbelkami, hamaki, wycieczka łodzią na Wyspę Skarbów i inne wspaniałe atrakcje. Nie trzeba się zapisywać, zabierzcie rodziców i po prostu przyjdźcie do Portu Czerniakowskiego (Gps: Rejsy Warszawa).

Realizujemy rejsy edukacyjne, imprezowe i spacerowe, rodzinne i biznesowe, dla dzieci i dla dorosłych, w dzień i w nocy. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych projektów żeglugowych wymyślonych i zrealizowanych na potrzeby pasażera.

W stałej ofercie mamy organizację: urodzin dla dziecka, wieczory panieńskie i kawalerskie, zaręczyny, zaślubiny, jubileusze, rejsy z poczęstunkiem i muzyką. Na zamówienie jedno lub kilkudniowe wczasy, spa z masażem, z jogą, z noclegiem w porcie, na wyspie, lub na Wiśle.
Jesteśmy wiślanym kolektywem, łączącym stare z nowym. Drewniana Lupina vel Bason Kapitalnej Katarzyny, i stalowy okręt Panama, Kapitana Marka, zabiorą Was w podróż marzeń, poprzez wiślane ostępy, po drodze zahaczając o bulwarowe występy.

Wiślany Dzień Dziecka na Statku Panama i Lupinie

Kim jesteśmy?

Marek Piwowarski, zna Wisłę jak nikt, przez lata bowiem piastował bowiem stanowisko Pełnomocnika ratusza ds. Wisły. Budował m.in., bulwary i ścieżki biegowe i rowerowe nad Wisłą, port, plaże i pierwszy w Warszawie most pieszy. Z zawodu architekt krajobrazu z zamiłowania dendrolog, ogrodnik i kucharz.

Kapitalna Lupina – Katarzyna Lubczyńska. Wilczyca śródlądowa otoczona respektem nawet znamienitych wilków morskich. Pierwiastek żeński stołecznej żeglugi. Kolorowa postać która rozbawi was swoimi łamańcami językowymi z czterech stron świata. Z wykształcenia artystka, z zawodu wicemistrzyni Polski w cukiernictwie ozdobnym, arteterapeutka, sterniczka i żeglarka jachtowa.

Organizujemy rejsy o szerokiej tematyce, dla dużych, małych, średnich.

Z okazji Dnia Dziecka oferujemy 20 % rabat na organizację urodzinek (start promocji 01.06.2024, koniec 07.06.2024 – w tym terminie należy dokonać rezerwacji, pływamy aż do listopada.

1 czerwca 2024, godz. 12:00-18:00
Port Czerniakowski,

(Gps: Rejsy Warszawa)

Wstęp wolny

FB-klik

Oferty rejsowe dostępne pod adresem: http://www.rejsy.warszawa.pl/
Kontakt- Katarzyna Lubczyńska: +48 880 746 865, Marek Piwowarski: +48 725 080 899

/materiały organizatora/


Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik

 

Reklama