Win:Win 5.0 – wernisaż charytatywny Michała Torzeckiego

Już 23 września spotkamy się w Centrum Praskim Koneser, aby z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa kontynuować sztukę pomagania czworonogom. 

Podczas Win:Win będziecie mogli wesprzeć psy ze Schroniska w Korabiewicach. Czworonogi zaprezentują się Wam osobiście i kto wie – być może znajdziecie wśród nich swojego czworonożnego kompana na całe życie.

Michał Torzecki namalował portrety wybranych podopiecznych Schroniska, które będziemy wspierać podczas wydarzenia. Będziecie mogli zrobić to na trzy sposoby:
  • Po pierwsze: dając nowy dom bohaterom wydarzenia. Będziecie mogli poznać psiaki z Korabiewic osobiście, a jeśli nawiąże się między Wami więź, również rozpocząć proces adopcyjny. Po sfinalizowaniu adopcji otrzymacie w podziękowaniu portret swojego pupila. 
  • Po drugie: kupując pełnowymiarowe obrazy, sitodruki oraz gadżety z podobiznami psiaków. Każdy zakup to wsparcie przekazywane w 100% podopiecznym Schroniska w Korabiewicach. W poprzednich czterech edycjach udało nam się zebrać w ten sposób łącznie ponad 145 tysięcy zł. W tym roku chcielibyśmy pobić kolejny rekord!
  • Po trzecie: poprzez udział w loterii z nagrodą główną w postaci psiego portretu autorstwa Michała. W tym roku po raz pierwszy będziecie mogli dołożyć swoją cegiełkę w ten sposób.
Stąd właśnie nazwa Win:Win. W każdym wariancie wygrywamy wszyscy – schronisko, fundacja, pieski oraz Wy!
Na wernisaż zapraszamy 23 września o godz. 18 do Centrum Praskiego Koneser. Dokładna lokalizacja będzie uzależniona od pogody – damy Wam znać w dniu wydarzenia rano – klik
Wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.