Wine Expo Poland 2016

Wine Expo Poland 2016.

W dniach 28-29 października 2016 roku w EXPO XXI odbędą się Targi Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival. Jest to nowa inicjatywa targowa w stolicy skierowaną nie tylko do osób związanych zawodowo z winem, oliwą, ale także do wszystkich zainteresowanych produktami najwyższej jakości.

To wyjątkowa okazja, żeby poznać zupełnie nowe smaki. Spośród szerokiej oferty producentów, dystrybutorów i sprzedawców biorących udział w targach, każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. 

Imprezie towarzyszyć będzie wyjątkowe wydarzenie – WARSAW OIL FESTIVAL – niecodzienne  spotkanie miłośników zdrowego jedzenia. Zapraszamy wszystkich entuzjastów gotowania, szefów kuchni, restauratorów oraz właścicieli sklepów. Będziecie zaskoczeni ogromnym bogactwem i różnorodnością świata olejów. Wiadomo, że każde dobre danie jest sumą pojedynczych składników, które powinny być najwyższej jakości. Miłośnicy kulinarnych eksperymentów doskonale wiedzą też, że w kuchni każdy szczegół ma znaczenie – dobór, proporcje i połączenie poszczególnych składników może przynieść za każdym razem inny efekt. Wiadomo również, że niełatwo jest zdobyć produkty naprawdę dobrej jakości, nie wspominając o ich cenie. Podczas WARSAW OIL FESTIVAL będzie można zakupić produkty o wyjątkowej jakości bezpośrednio od producentów (co może okazać się znacznie przyjaźniejsze dla naszej kieszeni).

Targi Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival to idealna okazja na zacieśnienie istniejących już relacji i nawiązanie nowych. To również wyjątkowa możliwość  na chwilę rozmowy z klientami, wysłuchania czego naprawdę poszukują i oczekują. Rynek wina to rynek wielkich wzrostów; nie tylko wskaźników biznesowych, ale też oczekiwań klientów co do smaku i jakości.


Bilet jednodniowy – 35 zł
Pełnoletni uczniowie szkół gastronomicznych i hotelarskich – 25 zł

Miejsce: Centrum EXPO XXI
Hala Wystawowa nr 3
ul. Prądzyńskiego 12/14

Godz.: 11.00 – 19.00

źródło: materiały prasowe
http://www.wineexpopoland.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.