Wielki Test Wiedzy o Warszawie

W niedzielę, 15 grudnia br. odbędzie się druga już edycja Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie, którego organizatorem jest stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej”. Zabawa skierowana jest do wszystkich, którzy kochają Warszawę, znają jej historię i śledzą współczesne wydarzenia w stolicy. Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody, z pula nagród o łącznej wartości 5500 złotych.

Pytania do Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie przygotowali dziennikarze „Gazety Wyborczej”, oraz partnerzy wydarzenia. Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań z różnych dziedzin: historii, wydarzeń współczesnych, architektury, sportu i kultury. Poprowadzi go Jerzy S. Majewski – varsavianista, wieloletni współpracownik „Gazety Stołecznej”.

Zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 5500 złotych. Na wszystkich uczestników czekać będzie również słodka niespodzianka od firmy Wedel.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 15 grudnia br. w auli Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Rozpocznie się o godz. 11:00. Aby wziąć bezpłatny udział w zabawie, należy się zarejestrować się na stronie: biletycjg24.pl. Liczba miejsc jest ograniczono, decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Organizatorem Wielkiego Testu Wiedzy o Warszawie jest stołeczne wydanie „Gazety Wyborczej” i Warszaw.wyborcza.pl, a partnerami: Miasto Stołeczne Warszawa, Festiwal Nauki, firma Wedel, BBI Development S.A., Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz  Unicomp-WZA – Informatyczne systemy głosowań i interakcji. 

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie Warszawa.wyborcza.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.