Wielka okazja w Biedronce

Użytkowników karty Moja Biedronka jest już prawie 10 milionów. Każdy z nich już od dziś, 1 lutego, do końca miesiąca może zyskać więcej, robiąc codziennie zakupy w sklepach Biedronki. Sieć przygotowała dla swoich klientów wyjątkową okazję. Robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, klienci odbiorą voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymają voucher na 5 zł.  Z voucherów można skorzystać w ciągu 2 dni od ich otrzymania.

Promocje to drugie imię sieci Biedronka. Pokazują to liczby: od 2017 r. do grudnia 2020 r. dzięki akcjom promocyjnym Biedronki polskie rodziny zaoszczędziły ponad 21 mld zł. W samym tylko okresie pandemii, od marca do lipca 2020 r., kiedy tego typu wsparcie było szczególnie ważne, oszczędności te wyniosły 2,4 mld zł. W całym 2020 roku liczba ta wyniosła aż 7,2 mld.
Teraz sieć chce jeszcze bardziej docenić swoich stałych klientów. Wszyscy ci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, od 1 lutego 2021 r. otrzymają voucher w wysokości 15 zł za każde zakupy powyżej 99 zł oraz voucher w wysokości 5 zł, kiedy wartość ich koszyka przekroczy 69 zł. Vouchery można wykorzystać w ciągu dwóch dni od momentu ich otrzymania ponawiając zakup na kwotę, która była podstawą otrzymania vouchera. Oferta obowiązuje od 1 do 28 lutego, a z promocji można skorzystać każdego dnia, maksymalnie raz dziennie. Co ważne, klienci mogą skorzystać z promocji każdego dnia, przez cały miesiąc. Promocja przygotowana przez sieć jest doskonałą okazja aby przystąpić do programu i zacząć oszczędzanie przy okazji codziennych zakupów w sieci sklepów Biedronka.
 

Z karty Moja Biedronka korzysta już prawie 10 mln klientów. Pokazuje to, że kupujący wysoko cenią możliwość oszczędności z kartą Moja Biedronka. My zaś doceniamy ich lojalność, oferując w tym miesiącu promocje jakiej jeszcze w naszej sieci nie było. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze więcej osób zechce dołączyć do grona użytkowników karty Moja Biedronka.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.biedronka.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.