Wieczór w Muzeum: Muzeum i filantropi

Wieczór w Muzeum: Muzeum i filantropi.

Galeria Sztuki XIX Wieku przedstawia najwybitniejsze prace polskich artystów w kontekście arcydzieł sztuki europejskiej. Zapraszamy na zwiedzanie Galerii śladem darczyńców Muzeum Narodowego w Warszawie.

spotkanie z Karoliną Zalewską

4 stycznia 2019, godz. 19:30

Muzeum Narodowe w Warszawie, al. Jerozolimskie 3

zbiórka w Holu Głównym
bilety dostępne w kasach MNW i online od 2 stycznia ☞ http://bit.do/bilety-mnw
osoby uczestniczące w oprowadzaniu prosimy o pobranie tour guidów w Informacji MNW oraz o ich zwrot po zakończeniu spotkania

* bezpłatny wstęp dla Członków Stowarzyszenia Przyjaciele MNW (warunkiem jest wcześniejsza rezerwacja)

Zainteresowanych wstąpieniem do Stowarzyszenia zapraszamy na stronę: www.przyjacielemnw.pl

Karolina Zalewska – absolwentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego, edukatorka MNW. Specjalizuje się w kwerendach archiwalnych i opracowaniach zabytków na potrzeby prac konserwatorskich, specjalistka w zakresie organizacji wystaw i pozyskiwania funduszy unijnych.

WIECZÓR W MUZEUM

Weekend najlepiej zacząć od… wizyty w Muzeum! Po zmroku, w nastrojowej scenerii sal muzealnych odkrywać będziemy zaskakujące historie i sekrety obrazów. Zadając nieoczywiste pytania, spróbujemy spojrzeć na dzieła sztuki w nowy sposób. Dokładna analiza i samodzielne poszukiwania pozwolą odkryć szczegóły, których nikt dotąd nie zauważył. Przekonamy się jak wiele każdy z nas może dostrzec – bez względu na to, czy jest częstym gościem w Muzeum, czy wręcz przeciwnie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Wieczorów w Muzeum: http://bit.do/wieczor-w-muzeum

Obraz: Stepan Fedorovitch Kolesnikoff (1879–1955) | „Nocą na wsi” | pocz. XX w. | tempera, tektura | http://bit.ly/2Sq6sAm

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.