Wernisaż wystawy Alisa Temchenko Yeva 1

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Wernisaż wystawy Alisa Temchenko Yeva 1.

Co wspólnego ma sztuka z macierzyństwem? Bycie artystką z byciem matką? Niewiele, dopóki te dwie role nie spotkają się w postaci jednej kobiety. Wtedy, doświadczenie ciąży, przeżycie porodu i rutyna opieki nad dzieckiem okazują się na tyle mocne i głębokie, że prowokują falę przemyśleń, a myśli te zaczynają szukać ujścia, i tak materializują się w dzieła.

Kwestia wychowania małego człowieka, codzienna obserwacja zmian, badanie nowej osobowości, okazuje się tak fascynujące i potrzebujące zaangażowania umysłu i aktu twórczego, że ciężko określić granice, w których kończy się matka, a zaczyna artystka.

Jeden rok. Tyle wystarczy, aby zgłębić się w temacie. Żeby wybudować relacje z człowiekiem. Wystarczy, aby stworzyć wystawę.

W dniu pierwszych urodzin córki zapraszam Was do obejrzenia mojej pierwszej wystawy, która jest efektem doświadczenia związanego z urodzeniem pierwszego dziecka.

WERNISAŻ & IMPREZA URODZINOWA odbyła się 22 STYCZNIA (WTOREK) O 19:00 W SALI KOLUMNOWEJ Pierwszego Zboru Chrześcijan Baptystów pod adresem UL.WALICÓW 25, WARSZAWA.
WYSTAWA POTRWA TYLKO JEDEN DZIEŃ.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.