Wellbeing Show 2018

Wellbeing Show 2018.

Harmonia w życiu prywatnym, zawodowym i fizycznym, a także zadowolenie z własnej kondycji zdrowotnej, wykonywanej pracy i życia rodzinnego – to tematy, które poruszą eksperci podczas Wellbeing Show 2018. Podczas dwóch kwietniowych dni w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich eksperci podpowiedzą, jak zrealizować swoje cele, by zachować w swoim życiu balans.

W dniach 14-15 kwietnia 2018 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich spotka się ponad 100 wystawców, 20 ekspertów, by pokazać, jak efektywnie wprowadzić zmiany w życiu. Wellbeing Show skierowany jest do osób, które są aktywne zawodowo, ale także poza pracą – mają pasje, rodziny, przyjaciół – podróżują, uprawiają hobby, rozwijają się. Eksperci targów pomogą znaleźć odpowiedzi na pytanie: jak dobrze wyglądać i czuć się dobrze, troszczyć się o swoje zdrowie, zdrowo i świadomie się odżywiać, a także zachować balans między życiem zawodowym i prywatnym.

Targi zostaną podzielone na dwie części: produkty i usługi oraz wiedza i inspiracje. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z usługami wystawców, a także przetestowania produktów, które mogą być dla nich narzędziem w realizacji założonych celów. Wellbeing Show będą towarzyszyły warsztaty i prelekcje z obszaru superfoods, upcyckling, mindfulness, oddechu, czy ajurwerdy.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli czerpać wiedzę i inspirację od takich osób, jak:

Ultramaratończyk Chris Kwacz – który od 3 lat prowadzi bloga, gdzie pisze o tym jak zacząć biegać, a podczas targów opowie jak być konsekwentnym w postanowieniach. Katarzyny Bosackiej – dziennikarki prasowej i telewizyjnej, autorce programów o tematyce konsumenckiej i kulinarnej, która doradzi, jak analizować koszyk z zakupami. Małgosi Minty – autorki bloga, ekspertki kultury kulinarnej – podczas wydarzenia będzie gotować posiłek z produktów o niezwykłych wartościach.

Wellbeing Show to nie tylko teoria, w trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach oddechu, nauczyć się jak robić przekąski bez użycia cukru, a także spróbować rozluźnić mięśnie stosując Mindfulness.

Prelegenci Wellbeing Show:

Katarzyna Bosacka – dziennikarka prasowa i telewizyjna. Współzałozycielka „Wysokich Obcasów” sobotniego dodatku dla kobiet do „Gazety Wyborczej”, autorka programów o tematyce konsumenckiej i kulinarnej w stacji TVN Style oraz w „Dzień dobry” TVN. Laureatka „Kryształowego pióra” nagrody dla dziennikarzy zajmujących się tematyką zdrowotną, głównej nagrody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów czy Telekamery. Popularność przyniósł jej nadawany nieprzerwanie od siedmiu lat program dotyczący zakupów spożywczych „Wiem, co jem”, w którym rozszyfrowuje etykiety, bada składy produktów i obnaża sztuczki producentów żywności, program dla kobiet ciężarnych i młodych matek „O, matko!” oraz kulinarny talk show „Gwiazdy od kuchni”.

Małgosia Minta – dziennikarka kulinarna i reporterka, autorka popularnego bloga MintaEats. Na co dzień współpracuje m.in. z „Gazetą Wyborczą” i „Gazetą Stołeczną”, tygodnikiem „Wysokie Obcasy” oraz magazynem „Kukbuk” . Jak mówi, w jedzeniu najbardziej pasjonują ją ludzie, którzy za nim stoją – szefowe i szefowie kuchni, sommelierzy i producenci, których przedstawia w autorskim programie „Minta od Kuchni” oraz „Minta i Żywiciele”.

Chris Kwacz – ultramaratończyk. Biegacz długodystansowy. Zakochany w bieganiu terenowym i górskim. Od trzech lat prowadzi popularnego bloga biegowego On The Move. Zawodowo związany z nowymi mediami od ponad dekady. Przygotowuje strategię i komunikację w kanałach digital i social media dla dużych firm i marek.

Katarzyna Dębicka – entuzjastka praktyki i wiedzy ajurwedyjskiej. Współpracuje ściśle z lekarzami ajurwedyjskimi rozwijając Sri Sri Ayurveda Polska. Poprzez wykłady i prelekcje promuje holistyczny tryb życia.
Zuzanna Ziomecka – wiceprezeska zarządu Polskiego Instytutu Mindfulness. Certyfikowania nauczycielka MBSR, absolwentka University of Michigan oraz Leadership Academy for Poland, redaktorka, dziennikarka, łączy swoją pasję do pokazywania w mediach koncepcji i ludzi wpływających na świat, z uczeniem mindfulness – treningu mentalnego służącego samopoznaniu.

Małgorzata Jakubczak – twórczyni i prezeska Polskiego Instytutu Mindfulness. Z zawodu pedagog, specjalistka rozwijania miękkich kompetencji osobistych. Od 2009 certyfikowana nauczycielka MBSR, wykładowczyni i mentorka rekomendowana przez The Instutite for Mindfulness Based Approaches.

Monika Witkowska – wiceprezeska zarządu Polskiego Instytutu Mindfulness. Certyfikowana nauczycielka MBSR, koordynatorka i nauczycielka wspierająca w Studium Nauczycielskim MBSR, współautorka cyklu spotkań z praktyką mindfulness „4 żywioły”, prowadząca regularną praktykę mindfulness „Dotyk uważności”.

Joanna Ryś-Bednarczyk – pasjonatka mindfulness. Z wykształcenia prawnik, z zawodu doradca podatkowy,  pasjonuje się mindfulness. W nurcie uważności praktykuje ponad 3 lata. W tym czasie ukończyła kurs MBSR i roczny Program Praktyki Formalnej w Polskim Instytucie Mindfulness. Chce się dzielić swoją pasją z innymi, przygotowuje się do roli nauczyciela MBSR – obecnie jest w trakcie Studium Nauczycielskiego. Jest mamą dwójki nastolatków i mindfulness wykorzystuje w procesie wychowania.

Dorota Niedźwiecka – od 7 lat prowadzi w Art of Living kursy zarządzania stresem oraz z technik oddechowych, jogi i medytacji. Swoją praktyczną wiedzą na temat oddechu i jego związku z emocjami dzieliła się z uczestnikami kursów w Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Litwie i w Polsce. Ukończyła szkolenia nauczycielskie w Niemczech i Indiach.

Renata Koper – założycielka Soul Travel, platformy pozwalającej na realizowanie wyjazdów głęboko związanych z kulturą miejsc, zarówno pod względem poznawczym, jak i fotograficznym. Zwolenniczka odpowiedzialnego podróżowania, fotografka, żeglarka. 

Olga Szemley-Goudineau – twórczyni Yogattractive™, autorskiej metody rewitalizacji twarzy. Badała tradycje i rytuały pielęgnacyjne kobiet w siedmiu krajach na trzech kontynentach, a Cambridge pozwoliło jej dodać akademicką podbudowę dla swoich obserwacji i możliwość zdobycia uprawnień w jednej z wiodących szkół jogi.

Julia Wizowska – reporterka, prowadząca warsztaty upcyklingowe, autorka bloga Na nowo śmieci, na którym pisze o ekologii, segregacji odpadów i pokazuje, jak dać niepotrzebnym rzeczom drugie życie. Przez lata jako freelancer publikowała reportaże w „Przekroju”, „Gazecie Wyborczej”, Tygodniku „Polityka”, Miesięczniku „Znak”, współpracowała z miesięcznikiem „Podróże”.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.