Weekend za pół ceny w Łazienkach Królewskich

Łazienki Królewskie
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny w Łazienkach Królewskich.

Od 10 do 11 marca 2018 roku bilety wstępu do obiektów Łazienek Królewskich można będzie nabyć z 50-proc. zniżką. Muzeum przyłączyło się do akcji Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

W akcji zainicjowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, dzięki której taniej zwiedzimy Polskę, biorą udział instytucje i placówki turystyczne z całego kraju – muzea, teatry, skanseny, zamki, obiekty sportowo-rekreacyjne, punkty gastronomiczne i noclegowe oraz parki atrakcji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: http://www.polskazobaczwiecej.pl/

W Łazienkach Królewskich od 9 do 11 marca 2018 r. (godz. 9.00-16.00) zwiedzać można będzie Pałac na Wyspie z Królewską Galerią Obrazów oraz apartamentami Stanisława Augusta, Starą Oranżerię z Królewską Galerią Rzeźby i Teatrem Królewskim, Pałac Myślewicki z apartamentami księcia Józefa Poniatowskiego, Powozownię im. Zbigniewa Prus-Niewiadomskiego w Stajni Kubickiego, a także Koszarów Kantonistów, w których znajduje się polski salon myśliwski z XIX-XX w. oraz ekspozycja zwierząt leśnych, ptaków i trofeów egzotycznych.

W Pałacu na Wyspie uczestnicy akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” obejrzą ponadto wystawę jednego obrazu, na której eksponowane jest dzieło Jana Matejki „Gamrat i Stańczyk”. Płótno pochodzi z kolekcji The Kosciuszko Foundation w Nowym Jorku.

Ceny biletów do obiektów Łazienek Królewskich podczas akcji “Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”:

Pałac na Wyspie
15 zł – bilet normalny, w cenę wliczony jest audio przewodnik lub słuchawki (dla grup)
11 zł – bilet ulgowy, w cenę wliczony jest audio przewodnik lub słuchawki (dla grup)

Stara Oranżeria
10 zł – bilet normalny
5 zł – bilet ulgowy

Pałac Myślewicki
5 zł – bilet normalny
3 zł – bilet ulgowy

Koszary Kantonistów i Powozownia
5 zł – bilet normalny
3 zł – bilet ulgowy

Karnet (wstęp do wszystkich obiektów): 25 zł – normalny, 18 zł – ulgowy, w cenę karnetu wliczony jest audio przewodnik (5 zł);
Bilet dla dzieci i młodzieży uczącej się do 26. roku życia – 1 zł.

Wszystkie bilety można będzie nabyć w kasach Muzeum Łazienki Królewskie od 9 do 11 marca 2018 roku.

Godziny otwarcia 10:00-16:00

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.