Weekend wśród róż 26-28 czerwca

Weekend wśród róż 26-28 czerwca

W kolejny czerwcowy weekend zapraszamy do naszego Ogrodu, nad którym roztacza się niesamowicie intensywny zapach róż. Z każdym dniem robi się u nas bardziej kolorowo, a to za sprawą tysiąca odmian róż, które rozkwitają na dziesięciu tysiącach krzewów. Nasza Narodowa Kolekcja Odmian Uprawnych Róż jest największą kolekcją róż w Polsce i jedną z najznakomitszych w Europie.

W kasach otrzymają Państwo foldery z mapką Ogrodu, na której są zaznaczone miejsca nasadzeń róż, tak aby samodzielnie mogli Państwo odkrywać uroki tych zachwycających kwiatów.

Zachęcamy również do udziału w spacerach z przewodnikami, którymi będą eksperci i wielcy miłośnicy róż: kurator kolekcji Marta J. Monder oraz państwo Kamila i Robert Szlązkiewicz z Polskie Stowarzyszenie Hodowców Róż / Polish Association of Rose Breeders

Grafik spacerów:
26 czerwca (piątek) – 14.00 i 17.00
27 czerwca (sobota) – 14.00 i 17.00
28 czerwca (niedziela) – 11.00, 13.00 i 16.00
Na spacery obowiązują zapisy: rosalia@obpan.pl.

Udział w spacerach jest bezpłatny w ramach biletu wstępu do Ogrodu lub karnetu.

Zachęcamy również do udziału w konkursie polegającym na ocenie róż. Dokumenty konkursowe do pobrania w kasach Ogrodu oraz na stronie https://www.ogrod-powsin.pl/o-nas/aktualnosci/konkurs-rozany

Zbiórka na patio za wejściem głównym od ul. Prawdziwka.

Aby zachować maksymalne bezpieczeństwo, prosimy uczestników spacerów o zakrywanie ust i nosa oraz stosowanie odpowiedniej odległości.

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.