Wawerski Piknik Lotniczy

Wawerski Piknik Lotniczy

11 czerwca 2022 roku zapraszamy na pokazy Muzeum Sił Powietrznych z Dęblina, Lotniczej Akademii Wojskowej oraz lot balonem na uwięzi. W programie mnóstwo lotniczych atrakcji!

Podczas pikniku organizowanego w ramach III Fiesty Balonowej będzie można posłuchać opowieści Kapitana Wrony, wziąć udział w lotniczych animacjach dla dzieci, obejrzeć m.in. stoisko lotnicze Aeroklubu Warszawskiego i paralotniarzy oraz wziąć udział w pokazie kostiumowym z postawieniem balonu.

Dojazd na piknik bezpłatną komunikacją. Proponujemy skorzystanie z zabytkowego autobusu kursującego wahadłowo pomiędzy Urzędem Dzielnicy Wawer, a Plażą Romantyczną. Uczestnicy zostaną przewiezieni na ul. Rychnowską, skąd pieszo dotrą do plaży. Zachęcamy do przyjazdu rowerami. Na miejscu będą czekały stojaki rowerowe. Parking samochodowy zostanie przeniesiony na ul. Droga Golfowa.

Szczegółowy harmonogram pikniku lotniczego:
16:00 – Rozpoczęcie imprezy

Przez cały czas trwania imprezy stoisko lotnicze, paralotniarzy, ekspozycja i pokaz Muzeum Sił Powietrznych z Dęblina oraz ekspozycja i pokaz Szkoły Orląt z Dęblina
 
17:00 – Pokaz kostiumowy z postawieniem balonu i opowieścią o początkach lotów balonem
18:00 – Loty balonem na uwięzi
19:00 – Wspólny start balonów
20:00 – Przelot pokazowy wzdłuż koryta Wisły
21:00 – Pokaz nocny i koncert z balonu na uwięzi
21:30 – Zakończenie imprezy
 
Miejsce: Wawer, Plaża Romantyczna
 

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend  – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.