Warsztaty zero waste z Ekoalternatywą

Warsztaty zero waste z Ekoalternatywą

W niedzielę, 5 marca br., w Warszawie, odbędą się warsztaty ekologiczne z influencerką Ekoalternatywą. Podczas wydarzenia uczestnicy, w zamian za darowiznę do puszki, będą mogli wykonać gadżety w duchu zero waste. Cały dochód zostanie przekazany na działania statutowe Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Akcja odbędzie się w przestrzeni Art Box Experience w Fabryce Norblina.

Warsztaty odbędą się już 5 marca br. i będą miały formę otwartą. Zapraszamy więc do odwiedzin Art Box Experience w Fabryce Norblina w godzinach 13-16. Na miejscu będzie można odwiedzić stoisko i przekazać darowiznę na działania Stowarzyszenia. W zamian za opłatę do puszki w wysokości minimum 20 złotych, ekoaktywistka i influencerka Ola Czajkowska, pomoże stworzyć ekologiczne gadżety, m.in. woskowijki, wielorazowe woreczki na warzywa i owoce oraz domowe środki czystości bez plastiku, które będzie można zabrać ze sobą do domu.

Do przygotowania tych przedmiotów zostaną wykorzystane materiały z odzysku, m.in. tkaniny pozyskane z bawełnianych pościeli i obrusów oraz firanek, a także wegański wosk sojowy. Na wydarzenie zapraszamy osoby w każdym wieku, szczególnie zainteresowane tematyką zero waste, ekologii, a także tych, którzy chcą wesprzeć działania Otwartych Klatek.

Przy okazji warsztatów, w przestrzeni Art Box Experience, będzie także możliwość zwiedzenia wystawy “Save the Planet – ocalmy planetę”, która zwraca uwagę na problemy ekologiczne.

FB-klik

Art Box Experience, Fabryka Norblina

źródło: materiały prasowe


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik
Reklama