WarsztatujeMY kreatywnie: Walentynkowe serca z guzików

UDOSTĘPNIJ
  • 1
  •  
  •  
  •  

WarsztatujeMY kreatywnie: Walentynkowe serca z guzików.

Podczas warsztatów nauczycie się, jak dać drugie życie niepozornym przedmiotom codziennego użytku. Tym razem, w kontekście zbliżających się Walentynek stworzymy pod okiem Marii Półtorak romantyczne i zaskakujące ozdoby z guzików.

Dorośli będą wykonywali walentynkowe serca z guzików. Powstaną z nich atrakcyjne obrazki, które będą mogli wręczyć swoim drugim połówkom lub powiesić na ścianie w domu. Zajęcia odbędą się w trzech turach: o godzinie 11:00, 13:30 i 16:30. Równocześnie, w godzinach od 12:00 do 19:00 będą prowadzone warsztaty plastyczne dla dzieci. Najmłodsi uczestnicy będą ozdabiać drewniane serduszka techniką decoupage.

Rejestracja:
Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Na warsztaty wymagana jest rejestracja za pośrednictwem formularza: https://www.wolapark.pl/pl-pl/warsztatujemy
(Rezerwacja elektroniczna odbywa się w terminie od 9. dnia poprzedzającego termin warsztatu do czwartku poprzedzającego termin warsztatu do godziny 24:00. W kolejnych dniach rejestracja odbywa się poprzez papierowy formularz dostępny w Punkcie Informacyjnym.)

W każdym spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 12 osób.
Dzieci muszą być w asyście osoby dorosłej.

Miejsce:

Centrum Handlowe Wola ParkZajęcia odbywają się na poziomie 1 w okolicach sklepu Tk-Maxx

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.