IX Warszawskie Dni Rodzinne – Warszawski Piknik Rodzinny

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

IX Warszawskie Dni Rodzinne – Warszawski Piknik Rodzinny.

Powitajcie wiosnę wraz ze ZwalczNudę.pl oraz Miastem Stołecznym Warszawa, podczas IX edycji Warszawskich Dni Rodzinnych. Weźcie udział w bezpłatnych wydarzeniach i zwalczcie nudę.

W trzeci weekend marca Warszawa zamieni się w wielki, radosny plac zabaw. Partnerzy przygotowali dla Was: zajęcia z robotyki, podstaw programowania, eksperymenty naukowe, zabawy ze zwierzętami w Folwarku Bródno, warsztaty z makijażu, tworzenie mydełek dla dzieci, zajęcia z matematyką na wesoło, anglojęzyczne zajęcia pełne gier, zabaw ruchowych i muzyki, warsztaty i pokazy historyczne, lekcje muzealne, zajęcia sportowe oraz wiele, wiele innych kolorowych animacji w całej Warszawie! Niezwykłą gratką będą dla Was bezpłatne bilety do warszawskich muzeów, kin i teatrów!

Czekają na Was między innymi: warsztaty BabyLab „Czy w żołądku mamy cytrynę?” czyli zagadki zdrowia i tajemnice przyrody na wyciągnięcie ręki. Warsztaty te przybliżą uczestnikom budowę i funkcjonowanie układu pokarmowego człowieka. Towarzystwo Edukacyjne Vizja przygotowało dla Was warsztaty plastyczne z malowania na blejtramach oraz warsztaty w ramach Koła Naukowego Grupa Einsteina, na których zaprezentują eksperymenty i doświadczenia fizyczno-chemiczne. Szkoła Brainy 18 marca zorganizuje dzień otwarty w ramach którego możecie zobaczyć ich nowatorską metodę nauczania opartą na nauce koncentracji i ćwiczeniu pamięci.

Zwieńczeniem weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 19 marca br., w CRS Bielany przy ul. Lindego 20 w godz. 11:00-15:00.

W programie m.in.: fotobudki, gokarty, dmuchańce, wspólne sadzenie roślinek, wybuchowe eksperymenty naukowe, pokazy taneczne, możliwość odświeżania dziecięcej fryzurki, Bilecik – maskotka ZTM, pokazy sztuczek magicznych, Klown, postacie ze Star Wars, konkursy z nagrodami, konsultacje z Jaeanette Kalytą najsłynniejszą położną w Polsce; spotkanie z Rybką MiniMini+, mobilny pokój zagadek (zmierzcie się z czasem i spróbujcie uratować szkołę przed katastrofą), stoisko m.st. Warszawy, a na nim warsztaty plastyczne i techniczne dla dzieci, a także moc innych atrakcji i niespodzianek!

Będziecie mieli również okazję zobaczyć jak pracuje zespół Pogotowia Ratunkowego, Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej, która na Piknik przyjedzie wozem ratowniczo-gaśniczym!

W piknikowej strefie CHRONIĘ, BO KOCHAM na przyszłych rodziców czekają m.in. konsultacje z doulami oraz masaż szalem Rebozo. Dzięki rozmowie z przedstawicielami Pramerica Życie w tej strefie, młodzi rodzice poznają najlepsze sposoby  zabezpieczenia życia i zdrowia dziecka, a także dowiedzą się kim jest Life Planner® i jak bardzo wartościowa jest jego pomoc. Na najmłodszych czekają: animacje sportowe z elementami koszykówki, zabawy klockami małymi, dużymi i tymi zupełnie nietypowymi, nauka pierwszej pomocy oraz bezstresowy przegląd stomatologiczny.

Program – klik

To tylko niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać podczas Warszawskich Dni Rodzinnych. Pamiętajcie, że wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny, po uprzednim zapisaniu się i zarezerwowaniu miejsca!

Więcej informacji na: www.warszawskiednirodzinne.pl

Wstęp wolny

źródło: materiały organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.