„Warszawa wita Święta” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Warszawa wita Święta 10-go grudnia 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

„Warszawa wita Święta”– fantastyczny rodzinny event w magicznym świątecznym klimacie odbędzie się w sobotę 10 grudnia br., w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

wws
Grafika: informacja prasowa

Wydarzenie zaplanowane jako dzień pełen atrakcji dla rodzin z dziećmi, przepełnione niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, będzie okazją do świątecznych zakupów, prezentowych inspiracji i wspólnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Biorąc udział w wydarzeniu, wspieramy akcję charytatywną Świąteczna Paka na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.

Gości witać będzie osobiście Święty Mikołaj i jego pomocnicy, którzy pomogą dzieciom w pisaniu listów i zrobią pamiątkowe zdjęcia. Strefa Magii i Czarów będzie z pewnością szczególnie oblegana przez najmłodszych-spotkanie z bohaterami dziecięcych bajek to nie lada gratka.  Ponadto Pani Ilona Chylewska wprowadzi wszystkie dzieci w świąteczną magię czytania najpiękniejszych bajek bożonarodzeniowych.   


Jeżeli chcesz otrzymać darmowe zaproszenie napisz wiadomość o temacie „Warszawa wita Święta” na e-mail: now.warsaw@gmail.com 


Festiwal świątecznych smaków będzie istotnym elementem dnia „Warszawa wita Święta”. W Alei Smaku zagości moc pyszności i specjały, których nie spotka się w żadnym innym miejscu. Wizyta tu pozwoli zrobić zakupy na świąteczny stół, a warsztaty kulinarne będą okazją do wspólnego rodzinnego przyrządzenia świątecznych smakołyków.

W programie m.in.:
  • spotkanie ze Świętym Mikołajem
  • rodzinne świąteczne gotowanie
  • spotkania z bohaterami bajek
  • rodzinne kolędowanie z Rubik Music School
  • bogaty program atrakcji dla dzieci
  • konkursy i loterie z nagrodami
  • akcja charytatywna Świąteczna Paka

Bilety w cenie będzie można zakupić w recepcji, w dniu wydarzenia w Pałacu Kultury i Nauki, wejście główne od ul. Marszałkowskiej. Cena biletu rodzinnego (dla całej rodziny) wynosi 10 zł. Każdy bilet bierze udział w losowaniu fantastycznych nagród.


PKiN, plac Defilad 1 ( wejście od Marszałkowskiej) godz. 10:00 -18:00

Odnośnik do wydarzenia na FB – klik

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.