Warsaw Film Nest

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Warsaw Film Nest to program edukacyjny skierowany do młodych ludzi, którzy chcą odkryć, jaki zawód filmowy wybrać.

To pierwszy stopień wtajemniczenia dla tych, którzy chcą w przyszłości dołączyć do grona profesjonalistów branży filmowej.
Cykl MASTERCLASS to spotkania z wybitnymi filmowcami, którzy opowiedzą, jak osiągnęli swój sukces. Program skierowany jest do osób w wieku 16 – 26 lat.

Harmonogram:

15 czerwca
PRODUKCJA_11:00 – 12:30
Masterclass z Izabelą Igel, założycielką firmy HARINE FILMS, producentką filmów fabularnych: „Płynące wieżowce” Tomasza Wasilewskiego, „Człowiek z magicznym pudełkiem” Bodo Koxa oraz „Dzikie róże” Anny Jadowskiej, nagrodzonego Główną Nagrodą na Festiwalu w Cottbus.

POSPRODUKCJA DŹWIĘKU _ 13:00- 14:30
Masterclass z Maciejem Pawłowskim MPSE, wielokrotnie nagradzanym reżyserem postprodukcji dźwięku w serialach i filmach fabularnych, m.in. w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego. Supervising Sound Editor i współtwórca firmy Aeroplan Studios.

ZDJĘCIA _ 15:00 – 16:30
Masterclass z Łukaszem Guttem PSC– operatorem filmowym, autorem zdjęć do spektakli telewizyjnych, filmów dokumentalnych i fabularnych: „Ki” Leszka Dawida, „Jeziorak” Michała Otłowskiego, „Kamerdyner” Filipa Bajona, “Serce miłości” Łukasza Rondudy.

16 czerwca
REŻYSERIA_ 11:00 – 12:30
Masterclass z Bartoszem Konopką, nominowanym do Oscara za “Królika po berlińsku”, reżyserem filmów fabularnych: “Lęk wysokości”, “Krew Boga”, dokumentalnych: “Sztuka znikania”, “Ballada o kozie” i seriali telewizyjnych, m.in. “Bez tajemnic”.

MONTAŻ _ 13:00 – 14:30
Masterclass z Agnieszką Glińską PSM, cenioną i nagradzaną montażystką filmów fabularnych i dokumentalnych: „Intruz” Magnusa von Horna, „Jeziorak” Michała Otłowskiego, „11 minut” Jerzego Skolimowskiego, „Komunia” Anny Zameckiej.

POSTPRODUKCJA OBRAZU _15:00 – 16:30
Masterclass z Rafałem Golisem, Jędrzejem Sablińskim i Kamilem Rutkowskim, twórcami DI FACTORY, firmy odpowiedzialnej za postprodukcję najbardziej uznanych polskich filmów ostatnich lat.

Informacje i zapisy: nest@ckf.waw.pl
Warsztaty bezpłatne – decyduje kolejność zgłoszeń.
Uczestnictwo wymaga akceptacji Regulaminu.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.