Walentynki w kinie Atlantic i Wisła

Instytucja Filmowa Max-Film, zarządzająca siecią Nove Kino, zdecydowała o otwarciu wszystkich swoich kin 12 lutego br. Na fanów dużego ekranu czekają m.in. warszawskie Kina Atlantic i Wisła, które już pracują nad walentynkowym repertuarem, podczas gdy największe sieci kinowe wciąż zastanawiają się, czy otworzyć swoje drzwi dla widzów.

W walentynkowy weekend w kinie Atlantic i kinie Wisła obejrzymy m.in. następujące tytuły: Palm Springs, Sound of Metal, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Banksterzy, Dolina Bogów, Zabij to i wyjedź z tego miasta, Helmut Newton. Piękno i Bestia, Małe szczęścia, Jeszcze jest czas, Kwiaty miłości.

Kino Wisła: https://www.novekino.pl/kina/wisla/

Kino Atlantic: https://www.facebook.com/kinoatlantic


Operatorów kin niepokoi przede wszystkim możliwość szybkiego, ponownego zamknięcia obiektów. Rząd zapowiedział bowiem, że otwarcie 12 lutego jest warunkowe i zależy od sytuacji epidemicznej w kraju. Drugim – nie mniej ważnym – problemem będzie z pewnością brak premier filmowych, które mogłyby przyciągnąć widzów do sal kinowych.

– W tej chwili, ze względu na globalne decyzje dystrybutorów np. przesunięcia premier, nie możemy zapewnić widzom w 100% takiego repertuaru, do jakiego w naszych kinach przywykli. Staramy się jednak ułożyć ciekawy program i wybrać najciekawsze pozycje z obecnie dostępnych, być może przypomnimy też kultowe tytuły.

Do gry wraca także jedno z najstarszych warszawskich kin – Atlantic. Po styczniowej zmianie operatora kino znów jest zarządzane przez swojego właściciela – Instytucję filmową MAX -FILM, która od 10 lat koncentruje swoją działalność na nowoczesnym zarządzaniu kinami oraz promocji polskiej i światowej kinematografii. Okres zamknięcia wykorzystano na delikatne odświeżenie obiektu przy ul. Chmielnej 33.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.