Walentynki 2020 w Warszawie. Co robić w Warszawie w Dzień Zakochanych

ogrod swiatla wilanow
Walentynki 2020 w Warszawie

W tym roku Walentynki wypadają w piątek. Sprawdźcie nasze propozycje spędzenia czasu 14 lutego w Warszawie.
(lista będzie aktualizowana)

Walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła

Spędźcie walentynki w Królewskim Ogrodzie Światła, gdzie poczujecie się jak na królewskim dworze! Czekają na Was nie tylko rozświetlone aleje i altany, ale też pokazy w Muzycznym Ogrodzie Marzeń i dodatkowe mappingi na fasadzie pałacu!
Odnośnik do wydarzenia

Koncert Tęskno

Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Po niespełna roku od wydania debiutanckiego albumu „Mi” Tęskno znalazło się w większości zestawień rocznych, zdobywając m.in. 1. miejsce w głosowaniu słuchaczy Radiowego Domu Kultury w Trójce i tytuł Płyty Roku portalu Interia.
Odnośnik do wydarzenia

NMF: Antywalentynki vs Antybohaterowie 14 lutego 2020 w Multikinie

NMF: Maraton Antywalentynki – Antybohaterowie to specjalna coroczna tradycja wszystkich widzów, kochających kino mocnych wrażeń. W kontrze do przesłodzonych, różowych Walentynkach przychodzi u nas czas na celebrowanie przekornego antyświęta.
Odnośnik do wydarzenia

Walentynkowy koncert Fisheclectic

Kto lepiej poruszy temat miłości podczas dnia zakochanych, jak nie małżeński duet artystów, który zadebiutował płytą opartą na miłosnej poezji hebrajskiej z Pieśni nad Pieśniami. Po raz pierwszy w Dobrym Miejscu wystąpi zespół FISHECLECTIC w koncercie pt. „Chodź, pójdziemy za rękę”.
Odnośnik do wydarzenia

Koncert: Skubas akustycznie na Walentynki

Skubas to artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości.
W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.
Odnośnik do wydarzenia

Spektakl: Trzy sypialnie

Olaf i Bożena, których małżeństwo znalazło się na niebezpiecznym zakręcie, desperacko poszukują wsparcia wśród najbliższych przyjaciół, dalszych znajomych, a nawet zupełnie obcych ludzi. Nie zdają sobie jednak sprawy jak silnie ich konflikt oddziałuje na rozmaite związki, które same, jak to zwykle związki, regularnie zmagają się z niebezpiecznymi rafami codzienności. Cóż, małżeństwo to może nie domek z kart, jednak zazwyczaj posiada niezwykle delikatną konstrukcję, której utrzymanie wymaga niezwykłego poświęcenia, wytrwałości i wrażliwości
Odnośnik do wydarzenia

Walentynki pod gwiazdami w Planetarium Niebo Kopernika

Będą nastrojowe pokazy nieba, klimatyczna muzyka i zdjęcia z Księżycem w tle. Gwarantujemy inteligentną rozrywkę ze szczyptą nauki.
Odnośnik do wydarzenia

Walentynki w Teatrze Polonia

Zapraszamy na walentynkowy wieczór w Teatrze Polonia ze spektaklem Almodovaria.
Odnośnik do wydarzenia

Koncert walentynkowy – L’Amore

W święto zakochanych artyści Polska Opera Królewska zapraszają do zanurzenia się w świecie miłości wyrażanej w najpiękniejszym ze wszystkich, biorącym początek ze wspólnego oddechu i dającym przedsmak nieśmiertelności, języku muzyki.
Odnośnik do wydarzenia

Filmowe Walentynki z tangiem w kinie Iluzjon

Wieczór zaczniemy „Balem” – wspaniałym filmem Ettore Scoli z 1983 roku. To pozbawiona słów, a jednocześnie przepełniona muzyką wędrówka w czasie. 50 lat historii Francji poznamy dzięki pełnym dramaturgii epizodom, zmieniającej się modzie, słynnym szlagierom – w znakomitej choreografii i z rewelacyjną grą aktorską. Sala balowa staje się tu doskonałym zwierciadłem czasu.

Zaraz po filmie zapraszamy na parkiet wraz ze Złotą Milongą, znaną warszawską szkołą tańca argentyńskiego. W trakcie walentynkowego wieczoru obejrzą Państwo pokaz tanga, a Jakub Milonga wraz ze swoją partnerką Anną Końciak, poprowadzą krótką lekcję kroku podstawowego

Odnośnik do wydarzenia

Walentynki do SING SING

W ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy akustyczny koncert w wykonaniu równie wyjątkowej pary, jaką tworzą Olga Barej (vocal) oraz Marcin Polak (gitara). Szykujcie się na rzadko spotykane połączenie charyzmy i subtelności.
Odnośnik do wydarzenia

Walentynki w Hali Koszyki

14 lutego zapraszamy na wieczór przy muzyce na żywo, fantastycznym jedzeniu i pysznych koktajlach tworzonych na bazie Beefeater London PINK, a to wszystko w samym centrum Warszawy!
Odnośnik do wydarzenia

Walentynkowa promocja GRYCAN

14 lutego 2020 roku za dwa rożki firmowe w cukierni Grycan zapłacicie 16.90 zł

Odnośnik do wydarzenia


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie LUTY 2020 – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.