Wakacyjne atrakcje na tarasie Galerii Mokotów

Wakacyjne atrakcje na tarasie Galerii Mokotów.

W czwartek, 5 lipca 2018 roku na letnim tarasie na dachu Galerii Mokotów rozpocznie się cykl wakacyjnych animacji, dedykowanych klientom Galerii Mokotów, a także okolicznym mieszkańcom i pracownikom biurowców. Spotkania z gośćmi specjalnymi, wspólne uprawianie sąsiedzkiego ogródka czy zajęcia z zakresu pielęgnacji i technik relaksacyjnych – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości!

Zielone sąsiedztwo
W czwartek, 5 lipca, o 16:00 przy letnim tarasie na dachu Galerii Mokotów oficjalnie otwarty zostanie ogródek sąsiedzki. W specjalnie zaadaptowanej przestrzeni goście Galerii Mokotów, sąsiedzi oraz pracownicy okolicznych biur będą mogli nie tylko miło spędzić wakacyjne popołudnia. Podczas czwartkowego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zaangażować się w aranżację ogrodu podczas akcji wspólnego sadzenia roślin. Zieleni będzie można doglądać przez całe wakacje, w godzinach otwarcia Galerii Mokotów. Dodatkowo, w każdy czwartek od 16:00 do 18:00 będą odbywały konsultacje ogrodnicze, podczas których eksperci będą udzielać porad w zakresie przygotowania i opieki nad własnym balkonowym ogródkiem.
Patronat nad ogródkiem sąsiedzkim w Galerii Mokotów objął Zarząd Zieleni Miasta Stołecznego Warszawy.

Pozytywne czwartki
Wspólny ogródek sąsiedzki to nie jedyny sposób, by uprzyjemnić sobie wakacje w mieście w Galerii Mokotów. Na letnim tarasie w każdy czwartek obywać się będą specjalne wakacyjne animacje. Co tydzień, od 18:00 do 20:00, w ramach „Pozytywnych czwartków” będzie można wziąć udział w warsztatach tematycznych, poświęconych różnorodnym tematom, m.in. podróżom, kulinariom czy makijażowi. Zgłębiając pod okiem ekspertów tajniki danego warsztatu, goście będą mieli okazję odpocząć i wprowadzić się w pozytywny, wakacyjny nastrój w specjalnej strefie kreatywno – relaksacyjnej.

Kolejne wydarzenia dotyczyć będą:
05.07 – Europejskie podróże latem. Oryginalne kierunki na własną rękę – Bośnia i Hercegowina;
12.07 – Moc pozytywnego myślenia;
19.07 – Włoska wyprawa – Bari i okolice;
26.07 – Pozytywne i letnie dekoracje do mieszkania oraz na balkon;
02.08 – Ameryka Północna na własną rękę – Kuba;
09.08 – Letnie kolorowe menu na szybko – warsztaty sałatkowe, pomysły na letnie lemoniady i soki;
16.08 – Letni makijaż i nie tylko – triki dla zmęczonej twarzy;
23.08 – Poczuj się pięknie robiąc coś dla siebie – warsztaty z marką Origins;
30.08 – Wakacje w Polsce wczesną jesienią – Bieszczady.
W ramach wydarzenia na gości czekają również konkursy z nagrodami.

Piknikowe soboty
W nowej strefie w każdą sobotę od 11:00 do 15:00 będą odbywały się również pikniki śniadaniowe. Goście letniego tarasu będą mogli pozytywnie rozpocząć weekend, ciesząc się przekąskami od Starbucks. Przygotowano również specjalne atrakcje dla dzieci, na które czekać będą animacje i warsztaty plastyczne.

Sobotnie poranki w Galerii Mokotów to nie tylko okazja do cieszenia się wspólnym śniadaniem na świeżym powietrzu. 7 i 14 lipca o godzinie 14:00 odbędą się warsztaty Pilates, które poprowadzą eksperci Calypso.

Więcej na temat planowanych atrakcji można znaleźć na stronie internetowej Galerii Mokotów: www.galeriamokotow.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.