W Multikinie ruszyła przedsprzedaż biletów na komedię „Szczęścia chodzą parami”

Szczęścia chodzą parami

W Multikinie ruszyła przedsprzedaż biletów na komedię „Szczęścia chodzą parami”

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na nieprzewidywalną komedię romantyczną „Szczęścia chodzą parami”. Już dziś kup bilet na film, w którym przesądy i  w pecha mają się równie dobrze, jak wiara w miłość! Produkcja wejdzie na ekrany 2 września br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 2-8 września br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.

W Multikinie Rzeszów i Jaworzno przedsprzedaż rozpocznie się 30 sierpnia, natomiast w Multikinie Katowice i Zabrze przedsprzedaż obejmie weekend od 2 do 4 września br.

/współpraca/