W długi weekend Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się deptak

W długi weekend Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się deptak.

W czwartek i piątek, 16 i 17 sierpnia 2018 roku ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się deptak. Wyłączany będzie ruch od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Senatorskiej.

Ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamieniają się w deptak w każdą sobotę, niedzielę i święta. Dodatkowo, mieszkańcy i turyści będą mogli pospacerować ulicami również w dni wypadające pomiędzy środowym świętem Wojska Polskiego a zbliżającym się weekendem – w czwartek i piątek, 16 i 17 sierpnia.

W tym czasie jezdnia będzie dostępna tylko dla pieszych i rowerzystów. Dopuszczony będzie wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców z identyfikatorami TK, Pałacu Prezydenckiego, służb ratunkowych i oczyszczania. W tym czasie autobusy linii dziennych będą kierowane na trasy objazdowe. Zmiany obejmą linie: E-2, 102, 105, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 i N44.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

źródło: UM Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.