VINYASA JOGA Z AKTYWNĄ WARSZAWĄ

VINYASA JOGA Z AKTYWNĄ WARSZAWĄ

Dla wszystkich spragnionych regeneracji, rekreacji i relaksu, Aktywna Warszawa wprowadziła do swojego bezpłatnego cyklu treningowe Vinyasa jogę.

WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK, GRUDZIEŃ

• ŚRODY od 19:00
– na sali sportowej Ośrodka Rozbrat (2 TURY x 40 osób)

Vinyasa joga ponownie będzie odbywać się w Ośrodku Rozbrat w środy w dwóch następujących po sobie TURACH:
• I TURA – 19:00
• II TURA – 20:10
W jednej TURZE będzie mogło wziąć udział 40 osób! Będzie obowiązywał system zapisów on-line na każdą TURĘ! Zapisy będą startowały w każdy poniedziałek o 12:00 na https://zapisyonline.pl !

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!
Zajęcia są dedykowane dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Jogą.

Nie ma znaczenia czy jesteś biegaczem, pływakiem, czy też jesteś spięty po pracy za biurkiem. Nasza joga nie będzie zbyt skomplikowana, będzie uniwersalna. Z nami nauczysz się ćwiczyć i będziesz mógł praktykować samodzielnie w domu, po pracy i po ciężkim treningu.
Vinyasa joga wywodzi się od hatha jogi, która składa się z łagodnych i umiarkowanych asan, idealnych nawet dla początkujących. Wolniejsze tempo niż w większości stylów jogi sprawia, że praktyka hatha jogi jest możliwa w przypadku osób w każdym wieku i na różnych poziomach sprawności fizycznej. Nazwa hatha jogi pochodzi od sanskrytu “ha” – oznaczającego “słońca” oraz “tha” – oznaczającego “księżyc”. Podstawowymi elementami hatha jogi są asany i skupienie na oddechu. Vinyasa joga polega na przechodzeniu z jednego punktu do drugiego, przy jednoczesnym wspomaganiu się oddechem, który pełni rolę narzędzia.

Zajęcia są prowadzone w ramach cyklu treningowego AKTYWNEJ WARSZAWY.
Jeżeli jesteś pierwszy raz to mamy prośbę, abyś wypełnił deklaracje uczestnictwa.
Do Waszej dyspozycji są depozyty, szatnia i natryski w Ośrodku Rozbrat.
Możecie korzystać z mat i klocków dostępnych w Ośrodku lub przyjść z własnymi sprzętem.
Jeśli macie pytania piszcie do nas na: treningi@aktywnawarszawa.waw.pl !
Zajęcia w ramach cyklu AKTYWNA WARSZAWA poprowadzi Asia Głuchowska, entuzjastka dynamicznej jogi i zdrowego ruchu. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (dziennikarstwo i komunikacja społeczna), współautorka książki „Liczy się każdy oddech”. Z zamiłowania joginka – od ponad czterech lat prowadzi zajęcia z vinyasa jogi, która opiera się na płynnych przejściach między asanami i połączeniu ruchu z oddechem. W trakcie sesji dba o komfort i dobre samopoczucie uczestników; uważa, że każdy może czerpać z korzyści, które niesie regularna praktyka jogi. Na co dzień prowadzi również klub pływacki dla dorosłych „Palestra Pływania”.
Organizatorzy: AKTYWNA WARSZAWA i Palestra Pływania

FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik