Vintage Day w Kinie Luna

Vintage Day w Kinie Luna.

W tym roku Kino Luna obchodzi swoje 56 urodziny. Przez ten czas świat filmu w dużej mierze kreował wyobraźnię, modę oraz gusta publiczności. To w tej przestrzeni jak nigdzie indziej moda vintage idealnie oddaje charakter minionych dekad – każdej innej i wyjątkowej. 

Już 1 września 2018 roku kolekcjonerzy vintage z całej Polski zaprezentują ponad pół wieku świata mody w jednym wyjątkowym miejscu.

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy do strefy winylowej na której spotkacie trzaski.plWinyl Market oraz Downtempo City Funk. Stare pressy i płyty z epoki to nasza specjalność ale nie zabraknie też najnowszych wydawnictw i reedycji w różnej stylistyce.

Kiedy: Sobota 1 września 2018, godz. 12.00 do 17.00
Gdzie: Kino Luna ul. Marszałkowska 28

Wstęp wolny

Targi to okazja dla wszystkich pasjonatów mody vintage do zdobycia ciekawych i wyszukanych ubrań dodatków oraz butów. Rzeczy nowe i używane, zawsze oryginalne i wyjątkowe.

Informacje dla Wystawców 
Zapraszamy sklepy vintage oraz osoby, które posiadają ciekawe ubrania vintage, dodatki (buty, torebki, biżuterie) i chcą je sprzedać lub wymienić. Jeśli chcesz zgłosić się jako wystawca wyślij e-mail na adres: koty.vintage.sale@gmail.com
Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zgłoszeń!

https://www.facebook.com/events/434101280445642/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.