VIII Kongres E(x)plory

VIII edycja Kongresu E(x)plory
UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

VIII Kongres E(x)plory.

We wtorek, 26 marca w Centrum Kreatywności (ul. Targowa 56) odbędzie się VIII edycja Kongresu E(x)plory. Wydarzenie łączy środowisko biznesu ze światem nauki i technologii.

Kongres E(x)plory to projekt powołany, aby pomagać młodym osobom w poszukiwaniu profesjonalnego wsparcia w realizacji swoich pomysłów. Młodzi naukowcy, innowatorzy oraz start-upowcy spotykają się ze specjalistami i przedsiębiorstwami, razem realizują projekty i wdrażają nowe rozwiązania. Wydarzenie jest również świetną przestrzenią networkingową. Autorzy projektów mogą wymienić wiedzę i doświadczenie z ludźmi z branży.

W kongresie wezmą udział przedstawiciele firm oraz instytucji zainteresowanych wynalazkami i nowymi technologiami, poszukujący ciekawych rozwiązań na polskim rynku. Będzie można również wysłuchać panelu eksperckiego na temat funkcjonowania transferu technologii.

Wynalazcy zaprezentują 11 projektów z różnych dziedzin, między innymi: „Metodę pozyskiwania substancji bakteriobójczej z bursztynu bałtyckiego”, opracowaną przez Igora Kaczmarczyka, „System sztucznej inteligencji prawnej” Kamila Stępniaka oraz „Elektryczny Eagle Bus” Sebastiana Szczepaniaka.

VIII Kongres E(x)plory to projekt realizowany przez Fundację Zaawansowanych Technologii. Miasto stołeczne Warszawa jest współorganizatorem wydarzenia.

Udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. Więcej informacji tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.