VII Dni Australii Warszawa

VII Dni Australii.

Albion House oraz Muzeum Azji i Pacyfiku zapraszają na siódmą edycję Dni Australii. To coroczne święto nie tylko dla fanów najmniejszego kontynentu, ale przede wszystkim dla pragnących tam studiować lub podróżować. Dowiedz się, jak wyjechać do Australii, skorzystaj z programu „study&work in Australia”, spotkaj się z ciekawymi prelegentami i przenieś się z nami do dalekiej „Kangurolandii”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie autor książki „Australijczyk” – Marek Niedźwiecki. Na uczestników czekają także wystawy zdjęć i artefaktów, warsztaty, konsultacje, oferty specjalne, prezentacje podróżnicze, kiermasz książek o tematyce australijskiej, a nawet degustacje (tylko dla odważnych!) i wiele innych atrakcji.

Progam:

16.30 Otwarcie VII DNI AUSTRALII
16.35 Wystąpienie Ambasadora
16.50 Miasta Australii- Sydney?Melbourne?Perth czy Brisbane? Dokąd i dlaczego?
17.20 Degustacja dla odważnych…
17.30 Prosto z Australii- Kasia&Kasia
18.00 Warsztaty wyjazdowe do Australii
18.30 Spotkanie z Markiem Niedźwieckim
19.15 Wygraj bilet do Australii
20.00 Zakończenie VII DNI AUSTRALII

Darmowe konsultacje indywidualne dotyczące wyjazdów do Australii podczas trwania wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś i porozmawiaj z naszymi konsultantami. Chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto – WARSZAWA) oraz interesujący Ciebie temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszego konsultanta.
warszawa@albionhouse.com.pl

Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie muzeum od 01 marca, lub na warszawa@albionhouse.com.pl

Szczegółowy program www.dniaustralii.com

Warszawa 29.03.2017- środa
Warsztaty sommelierskie- Dostępne 2 sesje- godz.18.00 i 19.30
Ul. Bracka 9, piętro 4, Dom handlowy VITKAC

Warsztaty sommelierskie poprowadzi Wojciech Cyran- ambasador marki Jacob’s Creek, który opowie, co kryje się za wyjątkowym smakiem win z Australii oraz udzieli wskazówek, jak dobierać wino do przygotowywanych potraw, by podkreślić ich smak.
• Czas trwania: ok 60 min
• Warsztaty wyłącznie dla osób pełnoletnich.
• Bilet: 25 zł / 1 os. ( w cenie degustacja 6 typów win oraz przekąski)
• Zapisy pod adresem warszawa@albionhouse.com.pl

Wojciech Cyran – ambasador Marki Jacob’s Creek. Przygodę z winem rozpoczął niemal 10 lat temu. Trwa ona do dziś. Winiarskie szlify zdobywał pracując i szkoląc się we Francji, Wlk. Brytanii, Australii i Hiszpanii. Z chęcią podzieli się wiedzą i opowie o winach z Antypodów.


28 marca 2017, godz. 16:00 – 20:00
Muzeum Azji i Pacyfiku ul. Solec 24

źródło: materiały organizatora

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.