VI Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

VI Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

29 lipca 2018 roku zapraszamy na VI edycję Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, największą na świecie imprezę dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych ze wszystkich kontynentów. Udział w niej weźmie 28 drużyn z domów dziecka z całego świata, m.in. z Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Jordanii, Palestyny, Egiptu, Nepalu, Niemiec, Rosji, Francji, Hiszpanii, Holandii, Estonii, Węgier, Serbii, Ukrainy i Belgii oraz Polski, która bronić będzie tytułu II Wicemistrzów Świata.

Wielki piknik sportowy
Podczas turnieju odbędzie się również wielki piknik sportowy, na którym na kibiców będzie czekać wiele atrakcji. Organizatorzy przygotowali niespodzianki zarówno dla najmłodszych (m.in. gry i zabawy prowadzone przez animatorów) jak i starszych kibiców, na których czekać będzie Strefa Gwiazd, w której będzie można zdobyć autograf piłkarzy, m.in. Maniche, Sebastiana Mili, Dariusza Dziekanowskiego, Franka Verlaata, Tomasza Kłosa, Radosława Gilewicza, Jacka Krzynówka i gwiazd biorących udział w meczu Wielki Rewanż! Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet!

Program wydarzenia – niedziela 29 lipca 2018

14.00 – 14.30 Mecz o III miejsce
14.30 – 15.00 Finał Mistrzostw Świata
16.00 – 17.00 Wielki Rewanż! Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet

WSTĘP WOLNY

Na kibiców czekają najprawdziwsze piłkarskie emocje, których z pewnością nie zabraknie! Dla uczestników to nie tylko szansa na realizację najskrytszych marzeń, ale też na lepszy start w dorosłość. Możliwość spotkania rówieśników z całego świata i walka o tytuł Mistrza świata to dla dzieci z domów dziecka nie tylko świetna zabawa, ale również powód do dumy z reprezentowania swojego kraju. Przybywajcie tłumnie i przekonajcie się na własne oczy, jaka siła ducha drzemie w młodych piłkarzach!

Organizator: Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”
Sponsor główny: Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka
Sponsorzy: Cosmedica, Wratislavia BIO-diesel
Mecanas: Energa SA
Partner strategiczny: Miasto Stołeczne Warszawa
Partnerzy główni: Fundacja PZU, Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” MSWiA, Legia WarszawaLifeTubeMiejskie Zakłady Autobusowe WarszawaZINA
Patroni: Kancelaria Sejmu RP, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Nożnej
Patroni medialni: TVP SportPolska Agencja PrasowaUrbaninfo.tv

Więcej informacji znajdziecie na profilu: Hope for Mundial

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.