V Targi Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show

V Targi Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show.

Zapraszamy wszystkich miłośników klasycznych, pięknych oldtimerów i youngtimerów na V Targi Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show! Impreza odbędzie się w dniach 12 – 13 maja, w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Bilety na Oldtimer Warsaw Show już dostępne –  darmowy wstęp na targi dla dzieci do lat 7! UWAGA: w sprzedaży specjalne bilety „PAKIET 2+1” (dla trzech osób). WAŻNE: Wszystkie osoby korzystające z PAKIETU muszą wejść na targi w tym samym momencie. W sprzedaży również bilety jednodniowe uprawniające do wejścia na targi w sobotę lub niedzielę.

Warsaw Oldtimer Show – KINO SAMOCHODOWE (sobota 12.05) – bilet do kina ważny jedynie z biletem na targi!

Zapraszamy do dodatkowej, ogromnej strefy wojskowej MILITARY ZONE 2018! Jezeli interesujesz się motoryzacją i wojskiem ta impreza jest właśnie dla Ciebie – bilety do Military Zone już dostępne!

300 wystawców i prawie 1 500 aut na ponad 50 tysiącach metrów kwadratowych w 2 halach oraz kolejne 50 tysięcy metrów kwadratowych atrakcji na terenie zewnętrznym – tak w liczbach zapowiada się piąta edycja Oldtimer Warsaw Show. Targi będą świetną okazją do zakupu lub sprzedaży oldtimera przez kolekcjonerów, a dla wszystkich pasjonatów motoryzacji szansą do zobaczenia z bliska fantastycznych legend szos. W programie imprezy także: największy w Polsce Zlot Pojazdów Zabytkowych, kino samochodowe w oldchoolowej odsłonie, czyli Oldtimer Film Festival, Festiwal Piwa i Food Trucków oraz Strefa Militarna z pojazdami wojskowymi, strzelnicą oraz grami terenowymi z użyciem telefonów polowych, masek i noktowizorów. Targi odbędą się w dniach 12-13 maja 2018, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.

To będzie największe w Polsce wydarzenie dla kolekcjonerów oraz wielbicieli oldtimerów. Na wystawie, na którą w tym roku zarezerwowano powierzchnię ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych, odwiedzający będą mogli podziwiać zarówno klasyki z lat 20. i 30., samochody z czasów wojny, a także powojennych królów szos zarówno ze świata zachodniego, jak i zza żelaznej kurtyny.

Targi Warsaw Oldtimer Show dla branży będą przede wszystkim miejscem handlu. Wystawcy zaoferują swoje pojazdy na targowej giełdzie. Będą to auta z różnej półki cenowej i w różnym stanie. Zainteresowani kupnem będą mogli również śledzić targowe oferty za pośrednictwem strony internetowej (e-giełda). Doskonałą okazją dla wszystkich posiadaczy zabytkowych aut będzie także giełda części, gdzie właściciele oldtimerów będą mogli zapolować na, często wyjątkowo trudne do zdobycia, części do zabytkowych pojazdów. W programie wydarzenia znajdą się także pokazy prac renowacyjnych – m.in. cynowania.

Na zewnątrz – na obszarze 50 tysięcy metrów – odbędą się wydarzenia towarzyszące targom: Zlot Pojazdów Zabytkowych oraz Oldtimer Film Festival, czyli kino samochodowe. Dla zaspokojenia głodu i pragnienia uczestników tych wydarzeń organizator przygotował także Festiwal Piwa i Food Trucków.

Również na terenie zewnętrznym Ptak Warsaw Expo zbudowana zostanie specjalna Strefa Militarna – miejsce pełne atrakcji dla małych i dużych pasjonatów wojska. Na odwiedzających tę strefę czekać będą m.in.: wystawa pojazdów wojskowych, militarne pamiątki, gry terenowe z użyciem telefonu polowego i noktowizorów, plaża skarbów i stoisko obserwacyjne.

Wystawcy:

  • sprzedawcy zabytkowych pojazdów,
  • firmy renowacyjne,
  • firmy ubezpieczeniowe,
  • muzea motoryzacji i kluby motoryzacyjne.

W ramach targów:

  • aukcja pojazdów klasycznych,
  • giełda pojazdów zabytkowych,
  • konferencje, seminaria i pokazy,
  • rajd samochodów zabytkowych.

Wystawę odwiedzają osoby chętnie lokujące kapitał w zabytkowych pojazdach – kadra zarządzająca i właściciele dużych firm oraz przedstawiciele prestiżowych zawodów – lekarze, architekci, prawnicy. Podczas poprzedniej edycji na aukcji zaprezentowano 40 samochodówWszystkie auta zostały wcześniej sprawdzone przez rzeczoznawców. Ponad 50% pojazdów znalazło nabywców.

IV edycja Oldtimer Warsaw Show – wielka wystawa i aukcja zabytkowych aut. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 1000 zabytkowych pojazdów i zajęła 50 000 m2. Naszą wystawę odwiedziło około 28 000 osób z Polski i zagranicy. Oldtimer Warsaw Show to profesjonalnie przygotowywana, największa tego typu impreza w Polsce.

12-13 maja 2018

PTAK Expo, al. Katowicka 65, Nadarzyn

Bilety – klik

https://www.facebook.com/events/518471345190419/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.