Uwielbienie z Mate.O/TU “Król Wszechświatów” w Dobrym Miejscu

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Uwielbienie z Mate.O/TU “Król Wszechświatów” w Dobrym Miejscu.

Mate.O (Mateusz Otręba) powraca z projektem “Totalne Uwielbienie” (TU) i po wydaniu w zeszłym roku płyty “Król Wszechświatów” rusza w trasę koncertową. Pojawi się także w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3) z materiałem z płyty. Jest to powrót do korzeni – grania czysto uwielbieniowego. Będzie zarówno dynamicznie, jak i balladowo. Trochę rocka i trochę folku – czyli wszystko to co najlepsze w jego twórczości. 

Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory znane szerszej publiczności takie jak :„Wszystko poddane jest” czy „Cały świat niech pozna Cię” oraz osiem zupełnie nowych, premierowych kompozycji m.in. „Chrystus panuje”, tytułowy „Król wszechświatów” czy „Cudowny dzień”.

Mate.O o albumie “Król Wszechświatów”:

„Pisanie tekstów piosenek, które znajdą się na albumie Mate.O/TU pt. „KRÓL WSZECHŚWIATÓW” było wspaniałą podróżą, której nie odbyłem samotnie. Z jednej strony to fascynujący czas z Duchem Świętym przy studiowaniu biblijnych fragmentów, wertowanie wielu stron osobistych notatników, ale również słuchanie innych ludzi i czerpanie z ich mądrości i objawienia. Wiele rozmów, konsultacji, w tym również wspólne pisanie niektórych tekstów. Fascynujące. SOLI DEO GLORIA!”

5 kwietnia 2018, czwartek, godz. 19:00

Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3

Bilety na koncert w cenie 29 zł / os. do nabycia on-line na stronie sklepu “Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzenia | www.chrzescijanskiegranie.pl

https://www.facebook.com/events/332804703898497/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.