Ursynowskie Potańcówki 2022

Ursynowskie Potańcówki

Międzypokoleniowe zabawy na świeżym powietrzu cieszą się na Ursynowie ogromną popularnością. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy na cykl potańcówek z okazji 45-lecia dzielnicy.

Pierwsza z nich odbędzie się w klimacie retro i we współpracy z Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”, w sobotę, 25 czerwca, w godz. 17.00 – 21.30. Imprezę poprowadzi znany wodzirej i DJ Michał Fogg, a oprócz tego przygrywać będzie na żywo zespół „Alegancka Kapela”.

Podczas potańcówki prowadzona będzie także nauka tańca w klimacie retro, w formie fordanserów. Tancerze pokażą podstawowe kroki, a następnie będą pomagać uczestnikom je opanować. Zaplanowane są również konkursy z nagrodami m.in. dla najlepiej tańczącej pary, czy najlepszych przebrań w stylu retro osób.
Oprócz wspaniałej zabawy dla dorosłych gwarantujemy także strefę „dmuchańców” dla najmłodszych, wraz z animatorami. Będzie także możliwość zakupu jedzenia w foodtruckach.

Kolejne potańcówki odbędą się:
23 lipca do Parku im. Jana Pawła II – odwołana 
20 sierpnia do Parku Lasek Brzozowy
10 września do Sadku Natolińskiego.

Wszystkie potańcówki odbywają się w godz. 17.00-21.30.
FB-klik
Wstęp wolny

Każda impreza to także wiele atrakcji dla dużych i małych oraz strefa gastronomiczna.
Potańcówki prowadzić będzie wodzirej porywający do tańca i zabawy, odbywać się będą także profesjonalne lekcje tańca oraz konkursy z nagrodami.

W tym czasie dzieci nie będą się nudzić, będą za to mogły skorzystać z „dmuchańców” oraz zabaw proponowanych przez animatora.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsza jest wspaniała zabawa.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.