Urodziny Marka Raczkowskiego – spektakl improwizowany

Urodziny Marka Raczkowskiego – spektakl improwizowany.

Wspaniale świętować swoje urodziny, ale jeszcze milej wyprawiać je innym. Zwłaszcza, jeśli jubilat jest osobą nietuzinkową, barwną i wyjątkowo nam bliską. Tym bardziej, kiedy ma talent, iskrę komika i błysk geniuszu. A już szczególnie, kiedy potrafi to przekuć na sławę, pieniądze i splendor, i jest powszechnie znanym i uznanym artystą.

Proszę Państwa, wznieśmy toast za zdrowie Marka Raczkowskiego!

Wieczór będzie daleki od egzystencjalnej zadumy, pozbawiony ciężaru benefisu*, za to nieprzewidywalny, bo uzupełniony serią absurdalnych scen o charakterze improwizowanym, inspirowanych rysunkową twórczością naszego Gościa.

Jubilat potwierdził swoją obecność**.

*Tu nastąpi wyznanie: no pospieszyliśmy się trochę z tą organizacją i zamówiliśmy już figurę z lodu (z podobizną Pana Filutka)… Tanio sprzedam…

** Marku, jeśli właśnie to czytasz, RSVP. Prosimy! Inaczej parodie Twej szlachetnej sylwetki pozostawimy w rękach Kingi Kosik-Burzyńskiej.

21 lutego 2019, godz. 18:00

Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1

☞ Bilety: 30/20 zł

FB-klik

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
• online – za pośrednictwem FB albo naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
• w kasie Klubu – codziennie w dni grania spektakli od godziny 18 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Rys. Marek Raczkowski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.