Trio Warszawskie Combo Taneczne gra Grzesiuka

TRIO WARSZAWSKIE COMBO TANECZNE GRA GRZESIUKA

Warszawskie Combo Taneczne zagra piosenki Stanisława Grzesiuka podczas wyjątkowego wieczoru w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego. Wyjątkowość koncertu podkreśla nietypowy jak na siedmioosobowe Warszawskie Combo Taneczne skład – trio: Jan Emil Młynarski, Anna Bojara, Sebastian Jastrzębski.

Podczas koncertu zabrzmią piosenki Stanisława Grzesiuka, legendarnego barda warszawskich podwórek, pisarza, popularyzatora folkloru i gwary stolicy. W 2018 roku WCT nagrało album „Sto lat panie Staśku!” w setną rocznicę Jego urodzin.

Janek Młynarski: „Podczas nagrań mieliśmy poczucie, że Stasiek jest z nami w sali i gramy razem. Chcieliśmy zrobić to tak, żeby mu się podobało. Żeby miał klawy prezent na setne urodziny oraz żeby młodzi wiedzieli kim był, co robił i ile znaczy.”

Oprócz repertuaru Grzesiuka na koncercie pojawi się także oryginalna bandżola barda z Czerniakowa.

28 sierpnia 2020, godz. 20:00

Wstęp: 20 zł
Bilety: https://linkd.pl/rapu

**************************************
Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzenia.

Regulamin wydarzenia: http://muzeumliteratury.pl/regulamin-ogrod-przez-lato/

***************************************
„Ogród Przez Lato” to program letnich wydarzeń organizowany na patio Muzeum Literatury oraz w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego.
Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o literaturze, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych, turniejach szachowych oraz w zajęciach ruchowych.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.