Trening samoobrony dla kobiet w BOS

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Trening samoobrony dla kobiet w BOS.

Tajniki obrony koniecznej, przydatne chwyty i akcesoria – to wszystko mają okazję poznać uczestniczki treningu samoobrony. Bezpłatne zajęcia odbędą się w sobotę, 9 marca, o godz. 12.00 (Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21). Szkolenie poprowadzi wiceprezydent stolicy Robert Soszyński.

Z okazji Dnia Kobiet warszawianki będą uczyły się, jak sobie radzić w sytuacjach zagrożenia. Łatwe do opanowania techniki obrony pozwolą paniom zyskać większą pewność siebie. W bezpłatnym treningu mogą wziąć udział wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Jednym z prowadzących zajęcia samoobrony będzie Robert Soszyński, zastępca prezydenta stolicy, który jest także certyfikowanym instruktorem Wushu. Wiceprezydent posiada drugi stopień mistrzowski w Kung-Fu oraz pierwszy z samoobrony.  W sobotę towarzyszyć mu będzie zespół wykwalifikowanych instruktorów. Dodatkowo, dla chętnych pań warszawscy strażnicy miejscy przedstawią podstawy udzielania pierwszej pomocy.

Wstęp bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy zbierane pod adresem bialolekajestkobieta@gmail.com.

Szczegóły dostępne tutaj.

Inicjatorkami wydarzenia są przedstawicielki lokalnej grupy „Białołęka jest Kobietą”, które od lat zabiegają o działają na rzecz zwiększenia aktywności warszawianek. Spotkanie organizuje Grzegorz Kuca, burmistrz Białołęki oraz Białołęcki Ośrodek Sportu.

źródło: UM Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.