Toalety przenośne – wszystko, co musisz wiedzieć

Każdy z nas na pewno na jakimś wydarzeniu kulturowym spotkał się z toaletami przenośnymi, do użytku na zewnątrz. Jest to dobre rozwiązanie dla różnych imprez, w których udział bierze dużo ludzi, ponieważ oszczędzają one środowisku wielu zanieczyszczeń. Toalety przenośne doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie jest duże zgromadzenie ludzi, jednak warunki nie pozwalają na zamontowanie stacjonarnych toalet lub jest to zwyczaje nieopłacalne. Do takich sytuacji i miejsc możemy zaliczyć m.in. koncerty, festyny, plac budowy, nadmorskie toalety w miejscowościach turystycznych, parki narodowe itp. Chociaż toalety takie często budzą strach i obrzydzenie w oczach wielu przechodniów, warto dowiedzieć się, gdzie można wypożyczyć taką toaletę i jak pracownicy dbają o higienę tych konstrukcji.

  1. Kto i jak dba o higienę w przenośnych toaletach?
  2. Jakie oferty mają dla nas właściciele przenośnych toalet?
  3. Ile kosztuje wypożyczenie przenośnej toalety?

Przyjrzyjmy się bliżej toaletą przenośnym i obalmy istniejące mity, które powodują w ludziach niepotrzebny strach i obrzydzenie.

Kto i jak dba o higienę w przenośnych toaletach?

Przenośne toalety to must-have wszystkich imprez, które odbywają się w plenerze. To dzięki nim ludzie dbają o środowisko naturalne i nie załatwiają swoich potrzeb w niedozwolonych miejscach. Higiena jaka jest utrzymywana w tego typu toaletach leży w interesie nie klienta, który wypożyczył konstrukcję, a firmy, która tę konstrukcję zaoferowała. W ofercie mToilet pracownicy zapewniają systematyczny serwis toalet mobilnych, który odbywa się co dwa tygodnie i obejmuje on odbieranie zanieczyszczeń oraz dezynfekcje toalet wraz z generalnym sprzątaniem. Oczywiście jest możliwa częstsza eksploatacja toalet, szczególnie jeżeli są to imprezy plenerowe trwające kilka dni i skupiające wielu ludzi. Higiena w przenośnych toaletach jest bardzo ważnym aspektem i należy o nią dbać, aby korzystanie z takiej toalety nie wiązało się z traumą.

Jakie oferty mają dla nas właściciele przenośnych toalet?

Wielu ludzi myśli, że mobilna toaleta to jedyny „mobilny” element sanitarny jaki można wypożyczyć. Nic bardziej mylnego. Oferta mToilet przykładowo obejmuje również wiele innych urządzeń sanitarnych jak np.: przenośne pisuary, umywalki, toalety dziecięce czy zbiorniki do zatrzymywania zanieczyszczeń. Ponadto dostępnych jest wiele różnych rodzajów kabin toaletowych wyposażonych w różnego rodzaju dodatkowe funkcje np. umywalkę, toalety dla niepełnosprawnych, dozownik mydła, spłukiwane pisuary itp.

Ile kosztuje wypożyczenie przenośnej toalety?

Cena jaką zapłacimy za wypożyczenie przenośnej toalety jest zależna od wielu czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj toalety. Wiadome jest, że im bardziej „wypasiona” kabina, w której dostępnych jest wiele funkcji tym cena będzie większa. Ponadto, jeżeli klient decyduje się również na wypożyczenie pisuarów czy dodatkowych umywalek zewnętrznych zapłaci więcej. Trzecim ważnym aspektem jest częstotliwość serwisu toalety, im jest on krótszy tym więcej trzeba zapłacić. Reasumując wypożyczenie jednej toalety z serwisem co tydzień w normalnym standardzie waha się w cenie od 330 do 460 zł.

Warto pamiętać, że toalety przenośne zapewniają higienę w środowisku wokół nas. Konstrukcje te dzięki swoim mobilnym możliwością są wygodne w użytku, ponieważ można dostarczyć je w każde miejsce bez większych problemów. Ponadto wystarczająca ilość serwisów zapewni utrzymanie higieny i czystości. Imprezy plenerowe zdecydowanie nie mogłyby się odbyć bez obecności przenośnych toalet.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.