„To nie wypanda” premierowo w Multikinie!

To nie wypanda mutikino

11 marca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć między innymi najnowszą animację Disney’a i Pixara „To nie wypanda”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 W filmie Disney’a i Pixara „To nie wypanda” widzowie poznają Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandę rudą!

Animacja opisywana jest jako odważna i zabawna. Wśród krytyków pojawiają się opinie, że „To nie wypanda” jest jednym z najlepszych filmów Pixara, a produkcja jest porównywana do „W głowie się nie mieści”.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.