The STUFF – męskie targi

The STUFF – męskie targi.

THE STUFF, to niezwykła podróż do męskiego świata. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich.

THE STUFF, to różnorodne strefy – kwintesencja najlepszych aspektów życia każdego mężczyzny. To połączenie prelekcji
z targami, pokazami i muzyką na żywo, degustacjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. To nowatorskie podejście do Waszych męskich potrzeb. Stawiamy na nowości, świeżość i innowacyjność.

Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na THE STUFF, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach.

Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji. Zapraszamy specjalistów, z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia, którzy potrafią i chcą podzielić się swoją pasją. Zależy nam, abyście poznawali nowości, poszerzali swoją wiedzę i doskonalili życiowe zainteresowania.

Strefa pasji i rozrywki, to strefa, w której pokażemy jak można po męsku spędzać czas. Klub cygar? Gry? Yachting club? Malarstwo? Motoryzacja? Na wszystko jest tutaj miejsce. Co więcej – zaprosimy Was – uczestników, do wypełnienia tej strefy treścią.

Strefa zdrowia i pielęgnacji, to miejsce dla wszelkiego typu firm zajmujących się pielęgnacją, kultywacją ciała oraz dbaniem
o fizyczną stronę bycia mężczyzną. Chcemy pokazać, że bycie facetem, to nie tylko przyjemność, ale również konieczność troski
o siebie w odpowiedni sposób.

9 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy Waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowujemy także strefę FOOD & CHILLOUT, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się.

Babka do wynajęcia to miejsce wyjątkowe. Pełne energii, stylu, pasji i dobrego smaku. To znany punkt w stolicy, a także miejsce wielu innych wartościowych wydarzeń odbywających się w Warszawie. Link:https://web.facebook.com/babkadowynajecia
Blisko CH Arkadia, zaraz przy Rondzie Radosława.

WYSTAWCY 

STREFA WIEDZY // PRELEKCJE – zapisy na mail info@thestuff.pl

13:00
TYTUŁ PRELEKCJI: “Moda zegarkowa, kolekcjonerstwo i rynek zegarkowy w Polsce”
PRELEGENT: Maciej Morawski – kierownik zakładu Błonie, odpowiedzialny za projektowanie, produkcję i promocję zegarków Błonie. Legendarna marka Błonie jako jedyna w Polsce produkowała zegarki naręczne w latach 60′ ubiegłego wieku. W 2014 roku nastąpiła reaktywacja firmy i na rynek weszły nowe modele zegarków inspirowanych polską historią i tradycją zegarmistrzowską. Błonie to odświeżona marka i przywrócony do życia symbol narodowy.

14:00
TYTUŁ PRELEKCJI: “Jak bardzo starasz się każdego dnia nie być mężczyzną?”
PRELEGENT: Łukasz Gątnicki – twórca Neuroinstytucji, który podczas prelekcji odpowie na pytania:
1. Jak odnaleźć swoją drogę?
2. Jak żyć w równowadze?
3. Co sprawia, że mężczyzna oddala się od poczucia swojej wartości i męskości?

15:00
TYTUŁ PRELEKCJI: „Nowoczesne trendy dietetyczne”
PRELEGENT: Karolina Czyżowska – dietetyk kliniczny z zawodu i z zamiłowania. Specjalizuje się w żywieniu osób ze schorzeniami cywilizacyjnymi, głownie autoimmunologicznymi, bazując przede wszystkim na wynikach badań i nietolerancjach pokarmowych. Karolina stale się rozwija i poszerza swoją wiedzę poprzez ciągły udział w licznych kursach i konferencjach. Podczas wykładu powie o trendach dietetycznych wśród mężczyzn.

16:00
TYTUŁ PRELEKCJI: “Turystyka hamakowa, czyli zostaw namiot w domu”
PRELEGENT: Rafał Palowski, projektant i twórca sprzętu turystycznego w firmie Lesovik. Promotor hamakowania jako metody na odkrycie nieznanych uroków natury.
Nocleg turystyczny kojarzy się jednoznacznie: rozbijamy namiot, wpełzamy do środka, zamykamy za sobą zamek. Jest jednak sposób wygodniejszy, przyjemniejszy i lżejszy – hamak! Ten stosunkowo nowy sposób na nocowanie w terenie w czasie aktywności turystycznej otwiera przed nami drogę do zupełnie nowych doświadczeń, do zbudowania innej relacji człowiek-przyroda. Rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce poczuć nutkę awangardy, podkreślić swój indywidualizm i odkryć outdoor na nowo.
W czasie prelekcji opowiemy czym jest współczesny hamak turystyczny, jak szybko i łatwo zorganizować najwygodniejszy nocleg wśród drzew i pokażemy konkretne przykłady biwaków możliwych tylko dzięki użyciu hamaków.

17:00
TYTUŁ PRELEKCJI: Golf jako sposób na relacje biznesowe
PRELEGENT: Marta Rosłaniec, Managerka klubu golfowego w Sobieniach Królewskich, opowie dlaczego warto grać w golfa, jak zacząć i jak to może przełożyć się realnie na rozwój własnego biznesu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ze golf jest naprawdę dla wszystkich i jest niedrogi. Poza tym jest to wspaniałe narzędzie do nawiązywania nowych relacji biznesowych.

18:00
Występ muzyczny Oktavii
Na wydarzeniu przedstawimy premierowy singiel “Plus Minus Infinity” w wykonaniu OCTAVII. Utwór został nagrany, wyprodukowany oraz wydany przez brytyjskiego wydawcę. Zapowiada nowy album artystki, przy którym udzielają się muzycznie artyści znani są ze współpracy m.in. z Amy Winehouse.
Jej muzyczne korzenie to jazz, hip hop, muzyka klasyczna. Teraz OCTAVIA tworzy oryginalny muzyczny styl, który określa terminem FUTURE POP. To zupełnie nowe, świeże spojrzenie na muzykę. Utwór jest śpiewany w języku angielskim, ale Octavia cytuje polską melodię ludową “Góralu czy Ci nie żal”.


8 kwietnia 2017, godz. 11:00
BABKA ul. Młocińska 5/7

Odnośnik do wydarzenia

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.