„Tenet” w warszawskich Multikinach

Ponad 280 seansów filmu „Tenet” w warszawskich Multikinach!

Na ten dzień czekali wszyscy kinomani! 26 sierpnia br. premierę na wielkim ekranie ma najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”. Od dziś do najbliższej niedzieli produkcję będzie można zobaczyć na jednym z ponad 280 seansów w warszawskich kinach sieci Multikino. Bilety są dostępne w kasach kin, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 „Tenet” to najnowszy projekt Christophera Nolana, który od 26 sierpnia można oglądać na wielkim ekranie. Jego wcześniejsze produkcje jak „Incepcja”, „Mroczny Rycerz” czy „Interstellar” odniosły sukces na całym świecie i sprawiły, że stał się on popularnym i cenionym za oryginalne podejście do narracji reżyserem. Tym razem Nolan przygotował dla widzów widowiskowy film akcji, w którym zderzy się szpiegowski klimat z koncepcją podróży w czasie. Wszystko owiewa mgiełka tajemnicy. Na wielkim ekranie kinomani zobaczą w rolach głównych między innymi Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Aarona Taylora-Johnsona, Kennetha Branagha i Clemence Poesy.

Produkcja „Tenet” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tegorocznych wakacji. To pierwszy blockbuster, który wchodzi na wielkie ekrany po ponownym otwarciu kin na świecie i w Polsce.

W warszawskich kinach sieci Multikino „Tenet” będzie miał od dziś do niedzieli ponad 280 seansów. W warszawskim Multikinie Ursynów na widzów czekają aż 84 pokazy filmu, a w Multikinie Młociny będzie ich 55. Widzowie mogą wybrać w seansach filmowych między 10.00 a 21.00. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.multikino.pl

We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos.

Naszym klientom kupującym w kasach bilety rekomendujemy bezgotówkowe transakcje kartą płatniczą, Blikiem i telefonem bądź nabycie ich online poprzez stronę www.multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina – podkreśla Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager sieci kin Multikno.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Po zakończonym seansie klienci opuszający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

Bilety na film „Tenet” można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Tenet” są wyłączone z rezerwacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.