Teatr na leżakach w Elektrowni Powiśle

UDOSTĘPNIJ

Teatr na leżakach w Elektrowni Powiśle

Ostatni czerwcowy weekend w Elektrowni Powiśle będzie doskonałą okazją, by spędzić czas na zakupach połączonych z kulturalną rozrywką pod chmurką. Od piątku do niedzieli handlowej na klientów, którzy odwiedzą Elektrownię Powiśle, czekają ciekawe wydarzenia, jak Kino Letnie z Millennium Docs Against Gravity, zajęcia Yoga Relax Beat, Teatr na Leżakach czy ekotarg Plonoteka.

Już jutro, w piątek 26 czerwca w godz. 11:00 – 19:00 oraz w sobotę, 27 czerwca w godz. 9:00 – 15:00 odbędzie się ekotarg Plonoteka. Klienci będą mogli kupić certyfikowane i ekologiczne produkty, prosto od lokalnych producentów oraz rolników.
Sobotni wieczór to także doskonały moment, by wpaść do Elektrowni Powiśle na kino letnie organizowane wspólnie z Millenium Docs Against Gravity. W najbliższą sobotę widzowie będą mogli obejrzeć dokument „Symfonia fabryki Ursus”. Start o godz. 19:30.

Ten weekend to także świetna okazja do podwójnych zakupów, a to za sprawą handlowej niedzieli. Klienci będą mogli nie tylko zrobić zakupy w sklepach znanych i lubianych zagranicznych oraz polskich marek, ale także wziąć udział w dwóch interesujących wydarzeniach. O godz. 11:00 rozpocznie się Dzień Jogi, organizowany wspólnie z Yoga Beat Studio. Bezpłatne zajęcia Yoga Relax Beat wyróżniają się spokojnym tempem i precyzją ruchu. Podczas sesji rozciągniesz i delikatnie rozruszasz ciało, wykonując łagodne, płynne przejścia pomiędzy pozycjami. Na koniec zaplanowano porządną dawkę medytacji i relaksu, które pozwolą się wyciszyć i ukoić myśli. To doskonały pomysł na aktywny odpoczynek po długim, stresującym tygodniu.

Kolejne godziny również warto spędzić na Powiślu. Letnie wyprzedaże w sklepach Elektrowni, lunch ze znajomymi czy przyjemny zabieg w strefie Beauty Hall to świetny początek przed tym, co czeka na klientów w niedzielę, 28 czerwca o godz. 17:00, kiedy to obędzie się inauguracja cyklu TEATR NA LEŻAKACH®, czyli autorskiego projektu Teatru Pijana Sypialnia. Pomysł jest prosty – spektakle z muzyką na żywo widz ogląda z perspektywy leżaka. Do takiego teatru można przyjść w letniej sukience, spodenkach i w klapkach, a w trakcie przedstawienia popijać zimne napoje. W najbliższą niedzielę, wspólnie obejrzymy spektakl „Wodewil Warszawski”. Scenariusz spektaklu został skonstruowany w oparciu o komedię Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Druga część widowiska to kabaret, który w krzywym zwierciadle przedstawia współczesny, wielkomiejski styl życia.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.elektrowniapowisle.com oraz profilach Elektrowni Powiśle na Facebooku i Instagramie.

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 70 MINUT

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.