Targi Sztuki Dostępnej Wiosna 2020 na Allegro

Targi Sztuki Dostępnej Wiosna 2020 na Allegro

Trzecia edycja najpopularniejszej w Polsce imprezy związanej ze sztuką współczesną. Tym razem zapraszamy na Targi Sztuki Dostępnej w Internecie! Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-30 czerwca 2020 roku wyłącznie online na platformie Allegro pod adresem: allegro.pl/zobacz/TSD (strona czynna od 9:00 rano w dniu 7 czerwca).

Tym razem impreza potrwa trzy tygodnie, czyli do końca miesiąca. Jak zawsze na Targach Sztuki Dostępnej obowiązuje limit ceny: nic nie może kosztować więcej niż 5000 PLN. Aby zagwarantować odbiorcom wysoką jakość artystyczną oferty, galerie i artyści biorący udział w wydarzeniu przechodzą surową selekcję. Ty po prostu wybierasz, co Ci się podoba.

Do wyboru tysiące dobrych i niedrogich dzieł sztuki. Zakupów można dokonywać online z każdego miejsca na świecie, na zasadzie „kup teraz”, czyli po cenie z góry ustalonej przez wystawcę. Dla ułatwienia poszukiwań i lepszej orientacji w ofercie, prace są posegregowane pod względem technik wykonania (malarstwo, grafika, rysunek, fotografia, rzeźba) i przedziałów cenowych. Na stronie www.targisztukidostepnej.pl można zapoznać się z listą wystawców. Jest ich tym razem aż 145. Wśród nich renomowane galerie i wybrani artyści z całej Polski.

Informacje o Targach Sztuki Dostępnej i relacje z poprzednich edycji: www.targisztukidostepnej.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.